Brak świateł Peugeot Speedfight 1

Witam.
Otóż mam taki problem że skuterem Peugeot Speedfight 1 tz. Gdy odpalam skuter i przełączam z świateł długich które działają na krótkie od razu gasną oco może chodzić, do tego jeszcze kontrolki się nie palą.
Zawsze mi się wydawało że w skuterze są dwie żarówki tj. Od długich i osobno od ktorkich a tu tylko jedna :o
Dodam że dopiero go kupiłem i troszkę nie ogarniam.
Dziękuję z góry za pomoc

skoro gaśnie ci wszystko po przełączeniu na krótkie to może masz coś z przełącznikiem.
kontrolki sie nie pala nigdy czy tylko na krótkich?
bo jak sie nie pala nigdy i wszystkie to znaczy że brakuje w licznikach czegoś co dotyczy wszystkich kontrolek - a wszystkich kontrolek dotyczy masa.

W sensie same światła gasną, a kontrolki palą się tylko od migaczy jasli są wlaczone

obawiam sie że piszesz tak rozwlekle i wszystko opisujesz że tylko ty wiesz co masz na myśli.
Niemniej jednak wszystko co napisałem pozostaje do sprawdzenia. A przynajmniej tą żarowkę w tej drugiej lampie co nie świeci krótkimi sprawdziłeś?

Ogólnie jest tylko jedna żarówka z przodu.
W drugiej to znaczy?

wg mnie to on ma dwie lampy

chyba że to ta wersja na lampie z pionowymi ryflami na szkle - bez soczewek. to ta jest na jednej żarówce. to do sprawdzania nawet mniej

Są takie lampy podobne do tych lecz tylko jest jedną żarówka na środku, pomiędzy tymi dwoma lampami

no dobrze. i co do tej pory już sprawdziłeś?

Szczerze prawie nic bo się nie znam lecz rozkręca gnoja a tym bardziej przełącznik i zobaczę co tam może być.
Jak coś odezwą się pw okej? Bo widzę że ty w tymże garniety

na pw nie bije piany. tylko na forum