Blow Off

fajne ale w samochodach które mają moc. a jak widzę jakiegoś golfa co burczy jakby v8 3litry miał pod maską to sorry… dla mnie to jest wieśniackie robić z gówna mercedes.
jak ma mało mocy auto to nie burczy i chuj, nie ma co na siłe tego zmieniać.
jak auto seryjnie nie robi takiego psss bo ma 90koni i nie ma turbo to jaki sens robić z siebie kretyna i robić, żeby dźwiękiem auto sprawiało wrażenie że idzie jak rakieta a na serio to ledwo się toczy?

Ej, a do roksa dałoby rade zamontować takie pssą xD

Mafioz napisał:

a jak widzę jakiegoś golfa co burczy jakby v8 3litry miał pod maską to sorry


No co kurna ?! Zaje***e właśnie ... po to to jest : D

Mafioz napisał:

dla mnie to jest wieśniackie robić z gówna mercedes.


To po wafla tuningowałeś kefaja ? Po co w ogóle jest tuning jak wszystko jest wsią nazywane ... i co kur*a wszyscy mają do wsi - pier***ni miastowi ...


Edit: SPAMEEER !

tuningowałęm kefaja żeby jeździł szybciej a nie żeby bardziej napierdalał po uszach.
Jak chce to niech w golfie zrobi 200koni i stuninguje silnik to będzie git, ale robić żeby 80koni burczało jak 200 to kpina i patologia.
To tak jakby w romecie tłumik rozwiercić, żeby chodził jak jakaś 650 jednocylindrowa albo żeby darł tłumik tak morde, że pół miasta obudzi rano jak przejedzie. bez przesady.

RudY napisał:

No co kurna ?! Zaje***e właśnie … po to to jest : D


naklejki mocy też są po to żeby nakleić na maske i się jarać 20koniami więcej ale to przecież jest wieś tak samo jak wydechy co z 70koni robią 4365436.
jak widzę takie auto:

to mi się rzygać chce, nic nie pasuje, te zderzaki w ogóle nie zgrywają się z linią auta i często takie gówna się spotyka, seryjny wygląd 100x ładniejszy. a jeszcze do tego jak ktoś wsadzi wydech taki, że to BMW zamiast dawać dźwięk jak 130konne auto to się zgrywa na 300konne to już w ogóle, wieś spiewa i tańczy.

widzisz tą supre? no to popatrz na nią a potem na tą bmw wyżej to zobacz jaka różnica, w bmw nic do siebie nie pasuje, zrobione jakby na odpierdol i wgl, wiocha.

Ty masz wioche w domu … Supra Ci się podoba bo była w filmie …
Eaa w ogóle idź targaj tłoka

no jestem za mafiozem z tym bmw, bo ta supra jest piękna, mnie tam poza tym wkurza jak ktoś tymieni np. wydech a pod maską taki syf, jak dal mnie to tam ma być czyściutko, wszystko lśnić, jakiś porting może i można jakiś wydeszek dać

Rudy inne też są fajne nie że była w filmie, ale te bmw to syf, a nad tą suprą ktoś się dość napracował chyba.

to jest zarąbiste, normalnie piękno, cud.

to ta bmw to masakra na co komu to :stuck_out_tongue: jak wystarczy ze jest ładny czerwony kolor i ładne aluski

a czemu supra była w filmie a BMW nie? bo bmw jest chujowa a supra piękna.




nie były w filmach a też są piękne. poza tym do BMW to tuning jakoś nie pasuje za bardzo.

Szympa napisał:

jakiś porting może


Taaa .. i cracker do tego :D
Mi się golfy w german stylu nie podobają ...

to ta bmw to masakra na co komu to :p jak wystarczy ze jest ładny czerwony kolor i ładne aluski


No nie no tamta BMW mi też się średnio podoba tak szczerze :P

Mafioz napisał:

a czemu supra była w filmie a BMW nie? bo bmw jest chujowa a supra piękna.


Ty debiluuu :D Bo ta supra była robiona na potrzeby filmu a to BMW ktoś zrobił dla siebie
Mustang jaki by nie był - będzie piękny ;)
Te auta co podałeś foty to sa sławne na necie - wpakowane jest w nich 38940984$$$ więc są piękne bo są robione profesional

Mafioz napisał:

BMW to tuning jakoś nie pasuje za bardzo


NIE ?! To check this out biatch !

Też ma ten gówniany zderzak przedni, a wygląda dużo lepiej :)




Tu taki lekki, a też miażdży

Tu z NFS Most Wanted ale odzwierciedlenie realne też jest :)

Lol:P To już nie jest fjane :D


Ogólnie wygląda teraz jakbym był dresem i bronił BMW - nie jest tak - po prostu wkurza mnie już to wiesiowanie ... wieś tu wieś tam itd. >_<

chodzi o to że bardzo fajnie wygląda jak jest czysto pod maską i w ogóle,
ta niebieska e36 czy ile ot tam jest jest fajna a ta szara co niby miażdży też to nie podoba mi się taka jakaś dziwna jest.

1 No ta jest nawet git.
2 porażka, te zderzaki w ogóle nie pasują ;/
3 takie se
4 ta nawet też fajna
5 to chyba jedyna fajna bmw po tuningu xd
6 porażka totalna
7 jest git, ael w grach to wszystkie auta wyglądają super :stuck_out_tongue_winking_eye:
8 eeeeeeeeeeeeee

BMW nie robi na mnie takiego wrażenia jak np. taka toyota supra po tunie, albo jakiś mustang. Seryjne mitshubishi evo X jest 100razy ładniejsze, bardziej agresywne i sportowe niż te bmw co podałęś wszystkie.

żadna tamta BMW nie ma podejścia to tej nowej dziesiątki
Tak samo co do buczenia taka dziesiątka łądnie sobie buczy bo ma konie pod maską a stare gólfy buczą jak pojebane jakby tłumików nie miały a ledwo się to toczy a buczy jak takie mitshubishi.

temat o blow off, a skonczylo się na wiesniackich samochodach :wink:

No bo zauważ, że te evo X jakby już z fabryki wychodzi z tuningiem …
Poza tym tuning zanikał będzie coraz bardziej teraz … bo niby jak tu auta tuningować :confused:




No po prostu się nie da :{

evo jest z tuningiem farycznym to racja… ale przecież zwykły lancer X jest bez i też źle się nie prezętuje


mi się skolei zawsze takie coś podobało



może i jest to VT ale jest ładny i to jedyny tuning optyczny tak daleko posunięty który mi się podoba… Ja np nie jestem za radykalnymi zmianami w optyce…

Powiem ma że mi się BMW kojarzy od razu z wiochą a szczególnie te BMW serii 3 e36 to już jest totalna wiocha na kółkach …
ale z tym że z tico ludzie chcą robić ferrari i zakładają jakieś rury wielkie to jest rzeczywiście przesada… bo więcej to wyje niż co warte …