blokada wariatora

Uploaded with ImageShack.us

ja pierdziele jak ojciec to wzioł i zgubił to nie wiem co zrobie a da się tą blokade ztoczyć jakoś????

zbyniu napisał:

ja pierdziele jak ojciec to wzioł i zgubił to nie wiem co zrobie a da się tą blokade ztoczyć jakoś????

Tak bez problemu.
http://kymcosklep.bazarek.pl/opis/959977/tuleja-wariatora-bez-kolnierza-do-kymco-super-9s--vitality-2t--bet--win-50.html

andrzej a jak mam to zrobić bo mniej więcej wiem ale nie dokładnie

zdejmujesz osłonę przekładni, odkrecasz śrubę mocującą przeciwtalerz wariatora, wyjmujesz starą tuleję , zakładasz wariator na nową tuleję, zakładasz pasek i przykręcasz przeciwtależ, skręcasz osłonę przekładni.

najtrudniej jest odkręcić śrubę mocującą przeciwtalerz bo wszystko kręci się razem z wałem.
można kluczem pneumatycznym, można wsaadzić coś w ząbki przeciwtalerza- najlepiej specjalną blokadę- bo jak zaprzesz o tylko 1 ząbek to może się złamać

więc pytam jasno czy da się ztoczyć blokade z starej tulei jak da się to jak ją ztoczyć wykręcić ją czy co . i ile pujdzie moje kymco vitality po zdjęciu tulei bo nie chcę się toczyć ciągle 55km/h

raczej po zdjęciu blokady ze starej tulei

a i popatrzcie na zdecie przesłane od andrzeja2310 na tej tulei zablokowanej jest ta blokada i jak ją zdejmę i wsadzę to pasek się nie zużyje prędzej bo chyba pod tą blokadą na tulei jest gwint lubo coś czy po prostu da sie ją zsunąć palcem plis o jasną odpowiedz bo nie chcę rozwalić vitalitke bo to dość dobry sprzęt i drogi

Chłopie wyżej miałeś już jasno napisane - NIE ściągniesz pierscienia z tulei ponieważ tuleja jest razem z nim wytłoczona - tzn. że to jest jeden element i nie da się tego rozdzielić. Jak dobrze dotarta to jak Madi pisze - około 80km/h. Musisz mieć ODBLOKOWANĄ tuleje wariatora do twojego skutera bo inaczej nic nie zrobisz.

Blokada to ten kołnierz na tulei, tego się nie da ściągnąć jedynie dać tokarzowi niech to stoczy, z lewej na obrazku masz tuleję odblokowaną, jak nie to kupić dałem Ci link do sklepu.

kurcze kupiłem skutra w serwisie w brańsku i złodzieje mi nie dali tej tulei bez kołnierza a złodzieje poniewarz mnie oszukali na naprawie mojej vitalitki lałem olej husqwarny za 30zł i wyjeździłem 3 l i nagle zaczoł powietrzem z tłumika prychać i jeździł 40 km/h tylko i za naprawe wzieli 500zł powiedzeli że 400zł tłok orginalny do vitalitki i oleju castrola 2t naleli w zbiorniczek i że naprawa 60 żł i co tu o nich myśleć na przeglądy do nich już nie jeżdze bo ojciec nie chce już im kasy dawać a tulejke odblokowaną powinni dać

tylko tłok wymienili a wszystko wporządku było oddali mi tłok dio 50 wpiszcie na allegro dostaniecie go już od 28zł

jak możecie to podajcie link z allegro.pl do tej tulei proszę

Z tego co widzę, a raczej nie widzę to nie ma na allegro ;/ Musisz po sklepać poszukać ;/ Najlepiej jakbyś znalazł jakiś sklep w pobliżu i sobie odebrał.

a myślisz że jak bym pojechał do serwisu i powiedział że zapomnieliście dodać do zestawu tulei odblokowanej i dyszy bo powinni dodać to oddali mi by jak myślisz

Nie wiem, równie dobrze mogą powiedzieć, że chcesz od nich wysępić i skłamać, że Ci dali. Najlepiej przyłapać na gorącym uczynku, no ale już za późno ;/

aha to oni pewnie se odejmują od skuterów a puźniej zprzedają innym kurcze a ile kosztuje wytoczenie kołnierza ??????

A tego to już nie wiem, może ktoś inny Ci powie ;)

A nie masz jakiegoś znajomego co Ci na tokarce wytłoczy ten kołnierz?

właśnie jade do wójka on ma sporo sprzętu morze on mi pomorze