Bez nazwy

Nie wiem czy to zda egzamin :stuck_out_tongue: Ja co prawda robiłem taki patent z kolegą w jego Rox’ie 110ccm i wuja pana… czyli nie dało rady, ale może Tobie się uda :wink:

Nie jebac się wiekszy gaźnik z 21mm i wtedy racing i będzie cud miud :smiley: i tak jak pisal wilus oversize wiatrak i chwytak i do tego jeszcze wskaznik temp

chwytaka dedykowanego do p/g nie ma
gaźnik chciałbym 24mm ale zobacze jeszcze jak to będzie, ale na pewno nie mniejszy niz 21mm
no i ten wiatrak oversize, tez nie mogę znalezc do piaggio :frowning:

Chwytaką No problem, kolega wkrętami na chama przykręcił xD

do smugglera napisz pewnie będzie mial. A co do chwytaka to nie ma dedyka tylko uniwersalne :slight_smile:

chwytak przy mojej obudowie cyla nie będzie dobrze wyglądać i ciężko było by go tak zamontować żeby ładnie wyglądał a wiochy nie chce robić
ten wiatrak oversize może kupie, jeszcze sam nie wiem
na razie czekam na kase za fele od chinola i będzie mała paczuszka:
Kierownica Downhill STR8
Lusterko lewe F1 Chrom
i sprężnynki sprzegła czerwone małossi

Części zamawiam używane ale w dobrym stanie :slight_smile: (od jednego kolegi z j.pl)

[ Dodano: 28-12-2009, 21:33 ]
zaraz wrzuce fotki części :smiley:

FOTKI KIERY
lustra
i sprężynek

ja mam wiatrak z cpi seryjny oversize, jak by ci podpasił to bym ci mogł opylic :stuck_out_tongue:

no, dzisiaj przyszło trochę kaski :smiley: od razu przeznaczam ją na te części co napisałem wyżej, jutro będą wysłane no i jeszcze troszkę zostanie na jutro na %%%
a taak to hmmm nie wiem co tu pisac bo w projekcie nic się nie rusza, może jeszcze w przyszłym tygodniu będą jakieś części bo kaska za robote będzie :smiley:

No paczke jutro wyślę :PP

Dzisiaj byłem po felge




Tylko trza ją wyczyścić, pomalować, i powymieniać łożyska :expressionless:

o jeszcze jedno

Będziesz miał problem z umocowaniem amortyzatora bo ja robię to samo;p, ja kupiłem przedłużkę od p/g i zważyłem trochę u tokarza, amor został od wilgi teraz muszę tylko gwint poprawić w amorze i będzie git :smiley:

a co ty mi teraz o amorze pitolisz. Ja tym skuterem po SWAPIE jezdzilem juz rok a ten mi teraz z amorem wyjezdza. co prawda trzeba bylo cos zrobić bo mocowanie na karter bylo za waskie ale to stare dzieje teraz to juz tylko tuning :->

aaa to spoko :stuck_out_tongue: a jak pokombinowałeś?

kurde nic nie piszecie to trzeba odświerzyć
właśnie tak sobie dzisiaj myśle i przypomniało mi się że kumpel ma na sprzedaż Piaggio Zipa starego poniżej 00r. całego w częściach tylko wał jest do wymiany i tak sobie myśle czy zamiast wzmacniać tej chińskiej ramy wziąść tego zipa silnik swój wpakować optyke lekko ruszyć i git. co o tym myślicie ? nie lepiej będzie
za 300zł chyba warto zipka wziąść

Pewnie że warto.

za 300zł ?! Bierz a to już ! :stuck_out_tongue:

Zipa nie kupiłem, kumpel zaczął krecic ze sobie go zrobi i wgl to nie bede się narzucał.
Za to kupiłem gaźnik 21, kask i multiszlifierke.
Jak dzisiaj postanowilem skutera nie będę dalej tuningować.
Składam na tych częściach co mam i sprzedaje.
Mam zamiar zdać A1 i kupić cos większego, konkretnie chodzi o jakiegos sciga.

janica94 napisał:

Składam na tych częściach co mam i sprzedaje.
Mam zamiar zdać A1 i kupić cos większego, konkretnie chodzi o jakiegos sciga.



I to mi się podoba! A nie jakieś beznadziejne samochody(jak niektórzy, nie będę wymieniał kto)! janica94, 5. dla Ciebie! ;)

No do końca tygodnia będzie złożony i wystawiony na SELL.
Do maja mam zamiar kupić maszyne a w tym czasie bede robił A1. (wie ktoś ile je mogę zdawać?)
Jeszcze niedawno miałem chęć zdawania na B1, ale po zobaczeniu kosztów prawka zrezygnowałem.

Do maja mam zamiar kupić maszyne a w tym czasie bede robił A1. (wie ktoś ile je mogę zdawać?)



Mi robienie prawka zajęło 4 miesiące... :P