Bez nazwy

Już kiedyś dawałeś tę zabawę na szałcie.

No właśnie, pamiętasz to a nie pamiętasz nazwy skutera :wink:

Lepsze foto by było to każdy by wiedział co to :smiley:

Janica gadaj co to jest bo nie będę umiał spać.

moto-ventusą

Jebany :!: Skąd wiedziałeś :?: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Tak jest ! :stuck_out_tongue:
Jak przeczytałem posta wiktora to wieidziałem, że ma racje :stuck_out_tongue:

ale w avantarze widać końcówkę er … i to kółko… jak koliber … może powiedzieć co tam pisze ??

tam nie pisze koliber tylko POWER :!: :!: :!:

V12 Power :stuck_out_tongue:

pamiętałem bo kiedyś miałem na oku chinola tej marki (jak byłem noobem xD) :smiley:

Porobiłem chwile temu pare zdjęc.
Aktualny stan silnika

Wyczyszczony, umyty i przygotowany pod małowanie.

Lagi już troszkę ładniejsze

Zardzewiały cylinder ? :DD

No a co w końcu to żeliwo.
Ale był już taki jak kupiłem więc to nie moja sprawka :smiley:

Cylinder jak cylinder, ale ten wałek sprzęgła :shock:

Racing w AC = wysokie temperatury :expressionless:
Przerabiać na LC mi się nie chce ale wymyśliłem inny patent, tylko powiedzcie czy będzie to spełniać swoją rolę.
No bo normalnie cylinder chłodzi jeden wiatrak umieszczony na magnecie jak się patrzy po lewej stronie i myślałem żeby z prawej strony obudowy wmontować w obudowę cyla wiatrak ustawić tak żeby dmuchał chłodnym powietrzem na cylinder, a u góry na osłonie wmontować wiatraczek, który odciągał by ciepłe powietrze. Ciepłe powietrze się unosi wiec ten wiatrak by je odciągał :smiley: Będzie dobrze :?:

Coś tam pomoże … ale nie dużo :smiley:

Niezłe to. Spróbuj to zrobić. Jeszcze od dołu mógłby być jeden.

Kowal napisał:

Niezłe to. Spróbuj to zrobić. Jeszcze od dołu mógłby być jeden.


Tak, jasne i się schajczy od gorącego wydechu :|

janica94 Akurat tak się składa że mam S6R w Keeway`u i powiem Ci że na full manetce przy 120km/h miałem temperature 86C dodam że mam wiatrak Oversize i gazior 19mm jest lepsze chłodznie i nie grzeje się tak bardzo ! Jak kiedyś ktoś wspominał że nie możliwe niebawem będe ustawiał skuter to będzie filmik w moim temacie z temperatura to zobaczycie . Bez przeróbek żadnych zakłądaj Racinga tylko większy wiatrak daj i będzie sii :smiley: