Beti by Robertus xD Up:D Tecnigas Next-r

Aha. Próbowałem to ściągnąć ale za chiny ludowe nie odkręcę tego :-/ Od nowości jeszcze ten dzwon nie był odkręcany i aż przy ściąganiu skrzywiłem klucz od bosha ojcu :stuck_out_tongue: Po niedzieli będę robił specjalny ściągacz do sprzęgła własnej konstrukcji. Już do waria zrobiłem sobie kiedyś blokadę własnej konstrukcji i jestem bardzo zadowolony. :smiley:

wpływów na osiągi nie ma ale wymień bo się pognie i dostanie bić jak u mnie :smiley: i wyruchało mi po maxie łożyska :slight_smile:

Żeby nie było że przy nim nic nie robię, to powiem że zakupiłem dysze 80 i dziś ją założyłem.
Co dziwne to V-max wzrósł do 80 z 73 a przyśpiecha też się trochę polepszyła, ogólnie na tej dyszy dużo lepiej się wkręca na obroty.

Kiedyś nudziło mi się i pomalowałem sobie wydech. Pełna fuszera:P ale i tak niedługo będę zmieniał wydech więc na razie będzie taki.
Pomalowałem go zwykłym Szprejem;p i się jeszcze trzyma:P

przed





po

nie działa fotka " po " :smiley:

juz poprawione :stuck_out_tongue:

dziechta Panie!

Weług mnie to chujowo pomalowany ten wydech…
Powierzchnia strasznie nierówna to mogłeś to bardziej wyrównać bo teraz to wygląda jakby pełno zacieków było i wgl taki ten lakier chujowy na tym wydechu krzywy nierówny itd.
Jak Ci się nie chciało szlifować żeby powierzchnia była równa mogłeś na mat pomalować - duuuużo lepiej by to wyglądało, i ogólnie błyszczący tłumik to mi nie pasuje w ogóle xd
Tłumik to tylko matowy albo chrom.

aa nie doczytałem że to i tak na chwile :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale i tak mi się nie podobają błyszczące tłumiki ;D

Powiem ci że mi też nie :smiley: sam wole mat lub chrom ale tylko takie farby miałem. To na czarnym to niema zacieków bo sprejem małowałem, ale ta osłona na biało to wacusiowo wyszło bo pędzlem małowałem a taka jakaś farba ze nic nie kryła i musiałem 3razy małować i grubo farby na tym jest i zacieki się porobiły. Ale to pełna fuszera jest :stuck_out_tongue: tak z nudów wyszło a lepiej wygląda niż przedtem.
a i teraz to nawet nie jest taki błyszczący ten lakier, bo już wysechł i się trochę przepalił i dużo lepiej wygląda. :wink:

po 2 tyg jazdy ten błyszczący na kolanku będzie przeżarty, a dalej matowy xD

Naprawdę do taki błyszczący to nie jest. zawsze cos kury jest na nim to nie widac :smiley:
Wygląda to tak.


Ale i tak się rozglądam za jakimś sportowym wydechem więc na razie taki może być :stuck_out_tongue:


UUUUUPPPPPPP :smiley:
A więc robie teraz małego upa i mam problem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zakupiłem Sportowy wydech Tecnigas next-r (normalny oryginalny wydech foty chyba nie muszę dawać) no i po założeniu tego tumika powstał taki problem z osiągami: V-max 25-30km z ogromnym mułem, ledwo co rusza… CO Z TYM ZROBIÆ???

regulacjaż?

Rolki roleczki :wink:

No właśnie też mi się tak zdaję że rolli mam za ciężkie, bo taki zamulony teraz jest… Mam 5g to o ile lżejsze dać? tak mniej więcej…
No i może też być przez to że jest zapchany nagarem,sadzą,spalinamiż

Może być, a rolki w miarę lekkie, wątpie żeby roli o 1g lżejsze dały tu duży postęp… Ale nic, regulacja, próbuj :smiley:

Ja u siebie wsadziłem lżejsze 0.4 g to jaka różnica była ;p

Jutro pojadę do sklepu z częściami to rozejrzę się za rolkami. Jakie najepiej kupić? myśle że coś koło 4g 4,2,g 4,4g?

Kup 4g :slight_smile:

A trzeba centrlaną zmieniać??

Ja u siebie na centralce seryjnej jeżdżę

Kurwa!!! ;/ Kupiłem rolki i dalej to samo :frowning: co robić?? :-/

[ Dodano: 09-09-2010, 20:22 ]
Na tych nowych lekkich rolkach gdy założyłem seryjny tłumik to z gazu na koło szedł, a Vmaxu nie sprawdzałem ale do 60 spokojnie wskazówka dochodziła…
A na sportowym wydechu ledwo co rusza i Vmax 30km/h i ledwo co pod małą górkę podjeżdża :frowning: ale słychać tak jakby się “dusił” … co z tym zrobić??

POMOCY