Beta RR

tak jak w temacie Beta RR supermotard 50 co o tym myślicie czy dobry sprzęt i czy warty zainteresowaniaż? :mrgreen:

Takie ło cie ło , znajomy my to nie narzeka jakoś :smiley:

kondzio, wszystko OK?

silnik AM6, mocny, bezawaryjny jak nie zaciorany, duży dostęp do części. Co do wyglądu to ładna. Nic więcej nie wiem :D. Myślę, że warto dlatego że ma AM6-tkę ;). A ile za nią?

am6 moim zdaniem to minus xD tosz to nie jedzie od dolu ;/
Jak w dobrej kasię to bierz

Danielson napisał:

tosz to nie jedzie od dolu ;/



to jest akurat prawda :P

Danielson napisał:

am6 moim zdaniem to minus xD tosz to nie jedzie od dolu ;/
Jak w dobrej kasię to bierz



a który 2 suw jedzie od dołu :D? Moje rieju akurat w miare ciągneło od dołu ;p

Courte napisał:

silnik AM6, mocny, bezawaryjny jak nie zaciorany, duży dostęp do części.

jeden silnik AM6 może być mocny i bezawaryjny, a drugi AM6 może być zajechany, może mieć wsadzone nowe pierścienie, potrzyma trochę i padnie :D. Musisz wiesz, każdy szczegoł oblookać.. ale mówiłem, mój kumpel kupił dba jak trza i smiga aż miło .

no w dobrej cenie ona jest ma 6000km przebiegu 2006 rok i jedzie do mnie z francji :stuck_out_tongue:

Wojtekwlkp napisał:

no w dobrej cenie ona jest ma 6000km przebiegu 2006 rok i jedzie do mnie z francji :-P

ee to wypas :D

mateuszpasiu napisał:

Danielson napisał:

tosz to nie jedzie od dolu ;/



to jest akurat prawda :P



mateuszpasiu, musiałeś potwierdzić taż? ... bo danielson na forum zawsze kłamie i oszukuje :-P :-P :-P :-P :lol:

a Ty musiałeś to wypomnieć i offtopa robić?

krzysiek508 napisał:

mateuszpasiu, musiałeś potwierdzić taż?



o co Ci chodzić czy ja napisałem że danielson oszukuje i kłamiePo prostu mam am6 i wiem coś o nim.

mateuszpasiu napisał:

Po prostu mam am6 i wiem coś o nim.

o , i jego się pytaj na gg o dokładne pytania, bo tutaj kazdy pisze, połowa nie wie co to am6 i wgl xd.

a ja miałem am6 przez prawie rok ;>…