"Bardzo" tani używany skuter...

http://otomoto.pl/cpi-oliver-M3480630.html
http://otomoto.pl/kymco-agility-50-2007r-tanio-M3430283.html
http://otomoto.pl/kymco-super-sukida-50-2008r-M3430472.html
http://otomoto.pl/malaguti-inny-phantom-f12-r-sport-ducati-M3292002.html

zajebiste skutery mu znalazłeś ale z tym malaguti to przesadziłeś
Tylko teraz SKUTETR PHANTOM F12-R w kredycie już od 749 zł

CENA OBEJMUJE PIERWSZĄ WPŁATĘ PRZY PROMOCYJNYM KREDYCIE

WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ RATY: 442 ZŁ. (kredyt na 18 miesięcy)

CENA POJAZDU PRZY ZAKUPIE GOTÓWKOWYM 7499 ZŁ

Lukario napisał:

tylko że toros ma silnik 4T, który wyciąga max 75km/h, a skuter 2T(kopia minarelli- czyli najlepszego silnika do skutera jaki powstał) po pełnym odblokowaniu wyciągnie ok 90km/h,przyspieszenie ma powalające i spala ok3,5/100km (przynajmniej mi tyle spalił ,a ja poniżej 60 km/h nie jeżdżę) nikt cię nie wyprzedzi na drodze,ale niestety swoje kosztuje,za ok 4000zł można już takiego mieć, pewnie tyle nie masz, ale warto rozważyć skuter z silnikiem 2T, bo komfort jazdy jest o niebo lepszy jak na 4T.

tylko ile posmiga taki co wykreca 90 na/h 2t
wal zadzwoni po sezonie dla mnie to porazka 4t forever

CEFA napisał:

Lukario napisał:
tylko że toros ma silnik 4T, który wyciąga max 75km/h, a skuter 2T(kopia minarelli- czyli najlepszego silnika do skutera jaki powstał) po pełnym odblokowaniu wyciągnie ok 90km/h,przyspieszenie ma powalające i spala ok3,5/100km (przynajmniej mi tyle spalił ,a ja poniżej 60 km/h nie jeżdżę) nikt cię nie wyprzedzi na drodze,ale niestety swoje kosztuje,za ok 4000zł można już takiego mieć, pewnie tyle nie masz, ale warto rozważyć skuter z silnikiem 2T, bo komfort jazdy jest o niebo lepszy jak na 4T.

tylko ile posmiga taki co wykreca 90 na/h 2t
wal zadzwoni po sezonie dla mnie to porazka 4t forever

Jest 21 wiek do tego rok 2013 uwierz można kupić wzmocniony wał który nie "zadzwoni" po sezonie.

ps pozdrawiam użytkowników ze złotą łopatką .

DooOminO napisał:

CEFA napisał:

Lukario napisał:
tylko że toros ma silnik 4T, który wyciąga max 75km/h, a skuter 2T(kopia minarelli- czyli najlepszego silnika do skutera jaki powstał) po pełnym odblokowaniu wyciągnie ok 90km/h,przyspieszenie ma powalające i spala ok3,5/100km (przynajmniej mi tyle spalił ,a ja poniżej 60 km/h nie jeżdżę) nikt cię nie wyprzedzi na drodze,ale niestety swoje kosztuje,za ok 4000zł można już takiego mieć, pewnie tyle nie masz, ale warto rozważyć skuter z silnikiem 2T, bo komfort jazdy jest o niebo lepszy jak na 4T.

tylko ile posmiga taki co wykreca 90 na/h 2t
wal zadzwoni po sezonie dla mnie to porazka 4t forever

Jest 21 wiek do tego rok 2013 uwierz można kupić wzmocniony wał który nie "zadzwoni" po sezonie.
ps pozdrawiam użytkowników ze złotą łopatką .

moze byc i 22 wiek igielki nie wytrzymaja takiego
krecenia cos za cos a wzmocniony wal koluniu to po
to zeby korbowod na wiekszej pojemnosci nie pekl
zaleta tuningowego 2t co sezon remont
4t forever

CEFA napisał:

DooOminO napisał:

CEFA napisał:

Lukario napisał:
tylko że toros ma silnik 4T, który wyciąga max 75km/h, a skuter 2T(kopia minarelli- czyli najlepszego silnika do skutera jaki powstał) po pełnym odblokowaniu wyciągnie ok 90km/h,przyspieszenie ma powalające i spala ok3,5/100km (przynajmniej mi tyle spalił ,a ja poniżej 60 km/h nie jeżdżę) nikt cię nie wyprzedzi na drodze,ale niestety swoje kosztuje,za ok 4000zł można już takiego mieć, pewnie tyle nie masz, ale warto rozważyć skuter z silnikiem 2T, bo komfort jazdy jest o niebo lepszy jak na 4T.

tylko ile posmiga taki co wykreca 90 na/h 2t
wal zadzwoni po sezonie dla mnie to porazka 4t forever

Jest 21 wiek do tego rok 2013 uwierz można kupić wzmocniony wał który nie "zadzwoni" po sezonie.
ps pozdrawiam użytkowników ze złotą łopatką .

moze byc i 22 wiek igielki nie wytrzymaja takiego
krecenia cos za cos a wzmocniony wal koluniu to po
to zeby korbowod na wiekszej pojemnosci nie pekl
zaleta tuningowego 2t co sezon remont
4t forever

Człowieku miałeś kiedyś taki wał? Np firmy top reacing? wiesz ile wytrzymuje obrotów? 16tyś w skuterze nigdy tyle nie uzyskasz, ludzie mają te wały i wytrzymują po 25tyś przy cylindrze s6 . Osobiście mam cylinder 70ccm, założyłem go gdy miałem najechane 4tyś teraz mam ponad 10 200km i śmiga, że aż miało

wiesz ze twoje 16 tys to lipa w porownaniu z tym co kreca seryjne wyczynowki i inzynierowie sa gorsi od ciebie bo wymiana pierscienia co 15h 20 h pracy silnika a walu co max 100-135 h pracy silnika
i sa to waly robione wlasnie pod obroty wiec 0 dlugodystansowosci
4T FOREVER

A co mnie obchodzi jakieś "wyczynowki i inzynierowie" Skuter będzie kręcił do 12tyś max

ps gdzie wgl użyłem "16tyś" ? napisałem 25tyś przy cylindrze s6