Artykuły Użytkowników.

Droga Redakcjo, czemu nie są publikowane artykuły użytkowników ? Swój wpis do "bloga" napisałem trzy dni temu, nadal jest w dziale "do przeglądu" w panelu WordPress. Tak samo z artykułami innych użytkowników, np. Kisia1981. Kisiu zaraz wyjedzie a jego artykułu nadal nie będzie.... Nie dałoby rady jakoś przyspieszyć tego publikowania ? Zachęcaliście do pisania blogów a nawet nie raczycie przejrzeć i opublikować wpisów...

Madi, zauważ, że Wszystkie materiały są publikowane w odpowiedniej kolejności. Jakby wrzucić wszystko na raz to masz 100% pewności, że Twój tekst zginie wśród pozostałych.

Co do Kisia to zwracam honor, Kisiu swojego artykułu nie wysłał do przeglądu (a pisałem mu PW).

Leszkuu, nie chodzi o to by wszystko na raz wrzucać tylko systematycznie tj: dziennie są pisane dwa artykuły - ok, niech będą publikowane następnego dnia. Jak będzie ich więcej to rozłożyć na kilka dni. Czasem są dni, że żadnego artykułu nie ma publikowanego, choć w kolejce "do przeglądu" są.

Co do ginięcia tekstu - dużo ludzi czyta stare artykuły - widać to po komentarzach dodawanych do tekstu np. sprzed roku. :)

Pozdrawiam.

Moim zdaniem sposób Leszka jest dobry jeżeli będziemy wstawiać artykuły systematycznie to każdy zostanie przeczytany i skomentowany.
Cierpliwości :D
PZDR