Aprilia SR50 vs Sym Jet Sport 50, co wybrać ?

O nówce to mogę zapomnieć, chciałbym kupić coś do 2500-3000 tys.
A może podsuniecie inne opcje ? (Coś dobrego w przystępnej cenie)

No, nie przesadzaj... co do zasady, to zajmujemy się jeżdżeniem na skuterach, a nie handlem nimi... ;)))
Żeby coś Ci podsuwać, trzeba by to sprawdzić... Niestety Kolego... sam musisz...
No chyba, że chodzi Ci o pomoc w sortowaniu olx'a... ;)))
I jeszcze jedno... dobre i w przystępnej cenie... to kategoria rzadka jak znalezione 100zł...

Chodziło mi nie o oferty tylko o marki skuterów na które mógłbym zwrócić uwagę do ceny 2500-3000 tys. :) Moga być nowe jak i używki

za ta kasę kupisz skuter chłodzony cieczą - większy np kymco bet&win lub mniejszy.. jakąś yamahama który nie będzie wiekowy. Kymczak bedzie tańszy w naprawach ale droższy w eksploatacji bo jest duży i ciężki.

A jakie jeszcze inne marki wchodzą w grę ?

peugeot,honda,suzuki,piaggio,beta,cagiva,derbi,malaguti,mbk,rjeju,vespa,tgb:)

I KYMCO Paci... KYMCO!!!! ;)))))

O kymco wombat mu napisał.

No fakt... mogłeś nie napisać... ale jakbyś drugi raz napisał, to też by się nic nie stało... utrwaliłoby się chłopakowi... :D

Nie licz na to Druidzie, Paci o KYMCO lepiej żeby nie wspominał, bo zawsze mówi źle, po co przyszłemu klientowi obrzydzać zakup :-)

Wiesz Araszu, już sam fakt, że go nie obrzydzał jest jakąś jaskółką - może wiosnę czyniącą... ;)))

Nie kuś Paciego, bo jeszcze przemyśli tę jaskółkę pokazując nam zupełnie innego ptaka...

dwa zgryźliwe zgredy na pedalskich kymco:D

No i masz... Paci jak widać cały, zdrowy i w formie :-)

Panowie spokojnie hhee :) bo widzę, że tu zaraz rozwinie się dyskusja ale na inne tematy hhee :)

Paci a konkretnie jakie modele polecasz skuterów które wymieniłeś :)

Z twoim budżetem malaga f15,suzuki ay katana,benelli k2 50lc za te pieniądze to juz wyczesany no i spełnia wymagania co do prędkości jaką sobie życzyłeś 70-80

Paci! Idzie wiosna! Mam dla Ciebie pomysł racjonalizatorski... Załóż wątek <Paci poleca> umieść tam swoje propozycje, my tylko dopiszemy Kymco i będziesz mógł tylko ropić copy i paste... albo inaczej mówiąc - memory 5 Paci i wszystko jasne... ;)))

Ta i jeszcze co gotuj na skuterowo z Magdą Gessler której romet nie udźwigną:D

Druid a Ty co polecasz ? :)

On ci poleci pedalskie kymco:D