Aprilia SR opinie

Gdy się dowiedziałem ze keeway sa niedobre poszukałem na allegro i spodobały mi się 2 skuter 1 to Aprilia SR a 2 to neos mam 3600zł 188 wzrostu jaki leprzy

W sumie miałem neosa a obecnie jeżdżę sr i moim zdaniem lepszy wybór to Aprilia bo ładniejsza , a za tą cenę kupisz dosyć ładną sztukę

Obydwa dobre.

Obojętne który wezmiesz to będzie dobrze. Kwestia wygladu tylko

Jasne że podobne :slight_smile:

Różnice nie wielkie, oba w podobnej klasie - wygląd albo jakieś osobiste upodobania :slight_smile:
A najlepiej to szukać jakieś fajnej okazji, sztuki dla obu modeli i co się lepiej trafi

biore neosa :))

pamietaj tylko ze w SR są rózne silniki

morini pg oraz minarelii na ten pierwszy niby każdy nazeka ale nikt nie wie dlaczego :slight_smile:

ja go tam zdążyłem polubić na jakims wydechu gianelli i cylku ciang pong leci ponad 80 :slight_smile:

Właśnie, jak SR to pokaż która.

Nie interesuje Cie może Piaggio Nrg Mc3 z 2003r ? Na prawdę ładne, wal na PW a się dogadamy jak chcesz.

jednak wole neosa ba jak patze na sr to maja max przebieg
neos kturego chce kupić http://allegro.pl/yamaha-neos-50-i2224999535.html
wiem ze jest trochę do robienia ;( ale za ta cenę

Co ty chcesz od przebiegu? Nie sugeruj się licznikiem, a stanem faktycznym :wink:

x2 bo w piździkach przebieg to tylko tai dodatek że tak powiem

2200 to nie jest jakas mega atrakcyjna cena ale wygórowana tez nie jest

jedna rzecz mnie trochę martwi że niby ten przebieg to tylko niecałe 15k a juz tłok był wymieniany , 15k to trochę wcześnie nawet jak by wymienaic tłok dla zasady

i jedna rzecz mnei bawi

Informacje dodatkowe Bezwypadkowy



patrz zdjecie 3

Wiesz, wypadek to jest coś poważniejszego niż porysowany plastik.

kooowal…

wrona - częściowo zgadzam się z Kowalem :slight_smile:

Termin “bezwypadkowy” raczej każdy rozumieć po części na swój sposób …

pomysl sobie samochód ma przy podgnieciony czy przytarty bok i tez jest bezwypadkowy ??

pojecie bezwypadkowy swidczy o tym że plastiki nie maiły nigdy kontaktu z innym pojazdem czy asflatem , a ten skuter jest typowo po SZLIFIE

Nie pruj się tak.

cukier14 poszło PW do Ciebie.

A nie myślaleś jeszcze może nad gilera runner? Te 3500 to na dobry skuter spokojnie wystarczy. No i jak napisali wyzej chłopaki. Sr czy neosa mozesz smiało brać

wrona, troceh namotales. Samochod bezwypadkowy w ogolnej opini to jest taki który nie byl walniety na tyle zeby naruszyc jego konstrukcje. Do tego się nie zalicza jakis przetarc przerysowac czy drobnych stluczek parkingowych bo to jest normalne i wynika z eksploatacji i umiejętności kierowcow. Motor bezwypadkowy to tez taki który jedzie prosto, nie byl spawany prostowany, a ze gdzieś obalil się czy cos to norma. Na to nie radze patrzec. Co do w/w modeli patrzalbym na cos ciecza chlodzonego choc nie duzo jest do przerobki to i tak ceikawsza opcja to jest

dobra zluzujcie porty poporstu smiećsznie to wygląda , bezwypadkowy a na któryms dam zdjeciu ewidentnie było widac szlifa