Aprilia Sr Di-Tech

Witam!
Postanowiłem pochwalić się swoją Apką. Jej rok produkcji to 2003 rok, kupiłem ją w sięrpniu 2008 roku. W Aprili siedzi silnik Morini. Na dzień dzisiejszy stan licznika to 19 000 km. Skuter gdy kupiłem jechał zaledwie 70km/h, lecz po wymianie rolek oraz wtrysku paliwa na nowy v-max podniósł się do 80 km/h. W skuterze wizualnie są zmienione tylne obudowy kloszy na srebrne co znacznie odmładza ją i poprawia jej wygląd oraz pod spodem ma zamontowane dwa paski “neonów” a z przodu za lagami dwie diody. Na dzień dzisiejszy planuję zakupić wydech oryginalny do Di-Techa, błotnik przedni od Racing`a który jest w kolorze żółtym oraz planuję zmianę podświetlenia zegarów na kolor fioletowy.

A teraz czas na zdjęcia:








Pozdrawiam i proszę o komentarze.

Noo apka prezentuje się znakomicie tylko ten wtrysk… Czekam na efekty dalszej pracy :slight_smile:

ładna aczkolwiek seryjna :stuck_out_tongue:

ale za to ładna :slight_smile:

dokładnie ładna wtryski nie sa złe :slight_smile: aczkolwiek szkoda ze nie jest pure jet

Szkoda szkoda ale i tak nie mam co narzekać, w tym roku jeszcze czeka ją remont silnika. A wtrysk jest dobry, bo nie powiem że nie choć czasami miałem go dość, ale problemy się skończyły po włożeniu nowego wtrysku.

ja teraz mam i nie narzekam a co oringi na bezpośrednim ci poszły ?

podoba mi się kolorystyka małowania , właśnie ostatnio patrzałem też nsr jest w podobnym malowaniu i tez mi się bardzo podoba

i wywal nełonki :wink:

Gradex napisał:

błotnik przedni od Racing`a który jest w kolorze żółtym



nie łatwiej przemalować? :-P

ładna jest nawet :D

A. Właśnie, do wszystkich którzy mają SR. Czy wam też luzują się żarówki przednie i nie łączą? Bo u mnie to co jakiś miesiąc trzeba poprawiać bo wysuwają się ;[

u mnie wszystko ok

i wywal nełonki ;)



potwierdzam :)

no malowanie bardzo ładne,
dołączam się do wywalenia neonów

Mi przednia światła świecą bez zarzutów, nie mam luzów ani nic.

BALU napisał:

ja teraz mam i nie narzekam a co oringi na bezpośrednim ci poszły ?


Jeden poszedł, tylko co się okazało, te oringi były porcelanowe jak w większości Di-Techów.

wiktor24 napisał:

nie łatwiej przemalować? :stuck_out_tongue:


Otóż można ale ja kupię w allegro a ten wystawie.

A co do neonków no to dzisiaj zrobiłem z nimi porządek i już ich nie ma, jedyne co to małe dziurki po mocowaniu zostały, mogę tylko dodać że nie były one przeze mnie zakładane lecz przez poprzedniego właściciela.