Aprilia SR 50 nie odpala

witam mam dziwny problem z Aprilia Sr. Przed zima odpalala czasami ciężko ale odpalala, teraz po zimie nic… swiece zmienialem nawet wpuscilem jej samostarta do cylindra, iskra jest paliwo dostaje… po zimie bak byl pusty domyslam się ze gaźnik tez ale paliwo daje wiec chyba i w gaźniku juz jest… niewiem co zrobić… bardzo proszę o pomoc

zaciągnij ustami weżyk podciśnienia i będziesz miał pewność że gaźnik się zapełni ,

alekoro mówisz zę paliwo dostaje , i iskira , jest , ( mam nadzieje że to nie lc i nie zostawiłęs wody w ukłądzie chłodzenia) to zobacz zawór membranowy , i uszczelki , bo owe nie lubią niski temperatur , ale nei sądze żey to były uszczelki , wpierw ogarnij zawór membranowy ,

wrona napisał:

zaciągnij ustami weżyk podciśnienia i będziesz miał pewność że gaźnik się zapełni ,

alekoro mówisz zę paliwo dostaje , i iskira , jest , ( mam nadzieje że to nie lc i nie zostawiłęs wody w ukłądzie chłodzenia) to zobacz zawór membranowy , i uszczelki , bo owe nie lubią niski temperatur , ale nei sądze żey to były uszczelki , wpierw ogarnij zawór membranowy ,



ale co moze byc z zaworem w tamtym roku mial remont wiec wszystko gralo plytki zaworu byly wymienione... mam 3 swiece na żadnej nie pali moze cos z zaplonem? iskrownik?
cewkaż ale iskra jest....

Ale jaka ta iskra ? Bo jest iskra i iskra :stuck_out_tongue:

Pod świece mu paliwa lałeś tak ? I nie zagadał ? Jak nie to wina nie leży po stronie gaźnika ani dopływu paliwa a trochę dalej: elektryka lub cylek

RudY napisał:

Ale jaka ta iskra ? Bo jest iskra i iskra :p

Pod świece mu paliwa lałeś tak ? I nie zagadał ? Jak nie to wina nie leży po stronie gaźnika ani dopływu paliwa a trochę dalej: elektryka lub cylek




cylek nowy, elektryka to niewiem...jak się zabrac do niej a iskra taka bez szalu

nieszkodzi , że w zeszłym roku , był wymieniany zawór ,zobaczy czy jest ok ,

mam wrazenie ze iskra jest za slaba

to wymien swiece

Mówił, że sprawdzał na 3 świecach … Może fajka albo przewód wys. napięcia ?

Zmęczony jestem i nie doczytałem

niewiem czy dobrze mysle ze chyba wymienie cewke widzialem takie o 2x wiekszym vol.
mysle ze jak iskrownik bylby do bani to wcale by nie bylo iskry