Aprilia Sportcity 125 cm, kat. B, rej.PL, Oferta prywatna! Warszawa

http://allegro.pl/show_item.php?item=6150374012
http://olx.pl/oferta/aprilia-sportcity-125-cm-kat-b-rej-pl-sport-city-125-oferta-prywatna-CID5-IDfhcjR.html#f9cc4a76c3

Aprilia Sport City 125 Zarejestrowana w Polsce. Oryginalny przebieg 25tys. Jestem osobą prywatną. Skuter w Polsce od 2012r. Od początku w prywatnych rękach, nie tak jak wszystkie sprowadzone przez komisy/handlarzy, którzy sprowadzają uszkodzone z planem odbudowy i zarobku, bo tylko na takich da się zarobić. Jazda na nim sprawia bardzo dużo przyjemności i jest komfortowa ze względu na duże koła, na których nie czuć dziur w drodze. Bardzo zwrotny i szybki skuter. Jak się tylko chce to od świateł do świateł jest się pierwszym i nie trzeba się martwić o wyprzedzające samochody, które zostają w tyle. Nawet z innymi 125-tkami 4T wygrywa od startu. Nazwa Sport City nie jest tu widocznie bez powodu. Skuter ten dał mi przedsmak prawdziwego motoru i sprawił, że zapisałem się na kurs na kat.A i kupiłem Hondę Hornet CB 600. Fakt, że Aprilia ma już zastępstwo jest jedynym powodem sprzedaży. Skuter ze względu na jego stan i praktyczność miałem zamiar zostawić na dłużej, jako drugi dwukołowy pojazd, ale odkąd mam Horneta tylko stoi zajmując miejsce w garażu nieużywana. Skuter w stanie bardzo dobrym. Eksploatowany od początku z myślą, że zostanie na dłużej ze mną. Oryginalny lakier. Ślady użytkowania jak to w 11-sto letnim skuterze, czy motorze, który ma dookoła plastiki. Bardzo ładnie wygląda. Aprilia bezwypadkowa i bezkolizyjna. Nic nie jest zaretuszowane i ukryte w celu podbicia ceny, łatwiejszej odsprzedaży, czy dla lepszego samopoczucia przyszłych, nieświadomych właścicieli. Przed zakupem oglądałem 3 inne sztuki tego modelu i kupiłem najlepszy. Stan Aprilli w moich rękach na zmienił się na gorsze. Wręcz przeciwnie. W zimę w ramach przygotowań na nowy sezon wymieniony został pasek napędowy na nowy kevlarowy, na którym zrobiłem dopiero ok 200km. Wymienione łożyska i uszczelnienia pompy cieczy chłodzącej oraz płyn chłodniczy, więc nie ma obaw, że w upalne dni spotka nowego właściciela nieprzyjemna niespodzianka. Układ chłodzenia posiada wiatrak chłodnicy, co efektywnie poprawia skuteczność chłodzenia nawet w korkach. Na nowym oleju zrobione zaledwie ok 500km. Bez wkładu finansowego. Tylko wsiadać i cieszyć się całym sezonem. Po zakupie można spokojnie wracać na nim do domu nawet pod samą granicę Smile . Silnik jak i wiele innych podzespołów stosowane w wielu modelach Aprili, Piaggio i Gilery. Części ogólnodostępne. Polecam. Cena do negocjacji. Tel. 603133135