Aprilia RS50 "słodka zuzia" :*

Nie wiem czy ci to po może ale u mnie na rx pisze że oryginalne przełożenie powinno być z przodu 12 zębów a z tyły 51 zębów

a u mnie 17 z przodu a 40 z tyłu :smiley: ale w 125 :stuck_out_tongue:




Pany i Madź ;*** jak ją pomalować , bo wiadomo że to street to musi mieć jakieś prowokujące malowanie :smiley:

Takie jakie jest! tylko odnowić i będzie git, a zwłaszcza ten czarny odnów.
Fele to na przymus pomaluj na czarny połysk!! zaje**to wygląda!

Pomaluj na czarno to wtedy jak zuzia będzie ziała ogniem będzie super efekt xd

Ja bym walnął całą na pomarańcz ! Caluśką ! Taki pomarańcz jaki jest teraz :wink:

Zostaw tak jak jest, i odnów felgi…

Kup se nowy motor :smiley:

No i trzeba pomalować ramę w czerń, tam koło silnika bo piczowato wygląda. Kurdę nie da się wsadzić chyba szerszej oponki niż seryjna na tył bo się nie zmieści.

Siwy to przynajmniej motor a nie skuter xDDDDD

Ten pomarańcz jest nice, naprawdę. jeśli coś chcesz dodać to ją wycieniuj czarnym. Daj mi foto w dużej rozdzielczości, to Ci pokażę jak :stuck_out_tongue:

Ja juz nie mam skutera, ja se kónia kupiłem :smiley: maluj na kawasaki lime green.

Carmen ty chcesz po prostu się jarać moją osobą a nie małować na czarno xDDD

Siwy słodki KóÑ ;**

To co jest teraz czarne (włącznie z ramą :P) daj na wiśniowy metalik, a to co pomarańczowe maluj na kremowo :slight_smile:

Albo druga opcja: To co jest pomarańczowe daj na biało, fele na czarno, a rama i to czarne koło tylnej lampy na ciemny błękit :wink:

Siwy ci nie pomoże, bo ON JEST KUNIEM! to jego autoportret tak naprawdę :stuck_out_tongue: w związku z tym nie słuchaj się go :wink:


Co do tematu zostaw ten kolor, bo pasuje :wink:

Dobre i jeszcze przepoleruje kiere i zrobię te opaski na kołach pod kolor lakieru. Od soboty będziemy się brać z kuzynem za małowanie, ale tylko brać bo wiadomo jak jest po piątku xD

Wy się będziecie brać za siebie :stuck_out_tongue:

Wiem jak żeby się rzucał w oczy :slight_smile:
Każdą większą część (felga jedna, druga, kapa silnika, rama, bak, plastik przy kanapie, błotnik) na inny kolor walnij :smiley: Ale by było amazing :slight_smile:

Tak jak tęcza :wink: xD

Tak jak składak… :stuck_out_tongue:

Wszystko metalowe w chrom a plastiki w fantachrom i jazda :stuck_out_tongue:

kamil102 napisał:

Wszystko metalowe w chrom a plastiki w fantachrom i jazda :p


Tanio by to nie wyszło...

Moim zdaniem lepiej tak jak teraz niż tyle chromu na ścigu... :roll: