Aprilia RS stunt opcja

To tak rska 1200zl kosztówala mnie. Wygladala o tak:

Jest rozebrana na części pierwsze.
Troche się pozmienia na razie remont robie silnika.
-Wal metrakit klasa racing
-tarcze sprzegla tez metrakita
-wszystkie lozyska na silniku nowe
Brakuje cyla gaźnika i krucca mi jeszcze. jakby ktos mial to przygarne z checia.

Teraz dojdzmy do zawieszenia. Bedzie tzn juz jest zawieszenie od rs125 usd. niestety jeszcze muszę uszczelniacze wymienic. bak kupiłem inny niz na zdjeciu i jest juz wklepany i przygotowany. Kierownica będzie prosta. Klipony na sprzedanie ida.
Obecny stan rski:



taka tarcza w polaczeniu z 4tloczkowym zaciskiem musi robic robote


Bez pierdolenia. Podsumowujac co trzeba zrobić. Jak będzie to skonczone to bede odchaczac.
-Zlozyc do kupy
-Kupic cylinder
-kupić kruciec
-kupić gaźnik
-kupić kierownice+wierzyczki
-dorobic oske
-kupić zacisk przod
-wyregulowac
-zrobić stelaz
-przelozenia 11/60 [Jest]
i to chyba na tyle
jak ktos ma części do am6 niech pisze !!

to jakie ty okazje łapiesz to jest chore

to jakie ty okazje łapiesz to jest chore



Lucker :D

W dodatku zarejstrowana ubezpieczona wazny przeglad bla bla bla
Male postepy:



I tak myslalem zeby ta tarcze na tyl dac ;D
przymiarka

A i zamowilem cyl komplet gaźnik i kruciec. seria

Z jednej strony będziesz miał super stunt maszyne, ale z drugiej strony byś podszykował może i puścił za niezły hajs dalej :wink:

to ci powiem tak. drugi komplet plastikow wymalowanych mam w garazu :wink: org naped wiec nie problem zlozyc na ladnie pieknie i sprzedac za dobry hajs

To zmienia postać rzeczy :slight_smile:

A bak to co ? :smiley:

co bak? przecież ten na zdjeciu, to nie ten sam, co w apce siedzi :stuck_out_tongue:

dokladnie nakladka jak i ten czarny wlasciwy co pod spodem tez mam drugi :smiley:

foty mi nie dziauczom!

mam nadzieje że na kolejna ewentualną vistule przyjedziesz już tym :slight_smile:

Panie to w końcu za ile ją kupiłeś? Bo kwiatek chciał jak nie chodziła koło 1700 bez nego a jak chodziła to ile wołał? Czy ty ją niechodzącą kupiłeś?

Z tymi tarczami i zaciskami nie przesadzaj bo też nie będzie za ładnie. Najlepiej je spakuj i wyślij do mnie :stuck_out_tongue:

Maly UP
Troche bardziej poskladana. Lekkie braki wiec trzeba będzie to ogarnac ;/


Danielson napisał:

Lekkie braki



No zdaje mi się, że tak jakby silnika nie ma i nie wiem czy dobrze widzę ale chyba kierownicy i przedniego koła też ... ale może mi się wydaje tylko :P

patrze na te sprzęty (neos apka itp ) to się wkurwie i rozłoze mojego tkr do gołej ramy i słoze jescze raz na każdej nowej śrubce wszystko odmaluje itp itd

wrona napisał:

patrze na te sprzęty (neos apka itp ) to się kurczę pieczone i rozłoze mojego tkr do gołej ramy i słoze jescze raz na każdej nowej śrubce wszystko odmaluje itp itd

JEBAÆ KIBLE

no je.bac kible ale daj mi kase na moto se kupie :slight_smile:

moze niedługo będzie fajne 125 bo mam okazje wyciągnać w dobrej kasię :slight_smile:

poskładaj to załóż jakiegoś racinga 70ccm i będzie banglać :roll:
tylko że ja jeszcze bym psiknął felgi na pomarańczowy fluorosencyjny albo taka przejściówka zielono-żólty

a zadupek będziesz zmieniac czy standardowy ? do stuntu taka kulka chujowo będzie wyglądac wgl tyl w tych apriliach chujowo wygląda