Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

UP.

zamówienie :wink: :

- naklejki Monster Energy - cały arkusz
- kierunki strzałki białe LED 2 sztuki na tył
- lampa tył LED

Jutro idę do garażu więc jakiś UP będzie, czekam jeszcze na plastiki z nową okleiną. Następnie zamawiam inną końcówkę wydechu, i wtedy tylko złożyć wszystko wyczyścić, wypucować i będzie skończona :slight_smile:

[ Dodano: 06-02-2010, 20:37 ]
dobra dzisiaj porobiłem wszystkie kable na wsuwki, zrobiłem wejście zapalniczki, przykleiłem paski na felgi, nic wielkiego także tylko fota felgi :stuck_out_tongue_winking_eye: :





[ Dodano: 09-02-2010, 09:45 ]
no to macie o to co zrobił mistrz Barteq :smiley: :






już wszystko przyklejone, tylko nie ma tego znaczka aprilli i loga one :)…

tutaj już naklejone




Kowal, wiem że jest do dupy pomalowane. Ale co poradzić. Okleina zasłoni co nieco, oraz jeszcze będę to polerować. Ale jak dla mnie super :D…

Nie wiem jak to będzie wyglądać na motocyklu, ale sam plastik jakoś nie jest szczególnie piękny.

na tej pierwsze focie bez flagi jest ładniejszy i ta owiewa mi się mega nie podoba:D

tutaj już okleina skończona :wink: :



jutro mi koleś wyśle, także do końca tego tygodnia powinienem dostać :)…

Mi tam się podoba :slight_smile:

O co oznacza te 69 ? Czemu taka liczba ? :stuck_out_tongue:
Żartuję :smiley:

Spoko jest :slight_smile: Czekamy na efekt końcowy :wink:



założyłem plastiki ;), jutro jeszcze idę do garażu porobić wszystko. I myślę że za w ciągu 2 tyg. będą już foty w całości złożonej i skończonej :).

Naaaajs :stuck_out_tongue: Fajnie wyszły te okleiny :slight_smile:
A czyja Hondzia stoi tam w tle? :stuck_out_tongue:

ojca ;). zrobiłem sobie nową puszeczkę :D. Ta już o wiele lepiej wygląda :slight_smile: :

Coraz to lepiej wygląda tylko nie wiem czemu ale ja bym nie zakładał tych “ochraniaczy” na kiere te co ochraniają manetki i łapy…

te ochraniacze to Hand bary czy jak to się dam pisze :smiley: / wrona

Adverion napisał:

Coraz to lepiej wygląda tylko nie wiem czemu ale ja bym nie zakładał tych "ochraniaczy" na kiere te co ochraniają manetki i łapy...


W sensię że handbarów? :-P

Fajna puszka. Po czymś :-D

Damianho napisał:

W sensię że handbarów? :-P


No otóż to :roll:

Fajna puszka. Po czymś :-D


I do czego ?

Adverion napisał:

Coraz to lepiej wygląda tylko nie wiem czemu ale ja bym nie zakładał tych "ochraniaczy" na kiere te co ochraniają manetki i łapy...


Nie znasz się ;) Właśnie one dodają zaje***ego uroku endurakom/crossom :)

Jest git ;)

Adverion napisał:

I do czego ?


Na ewentualne wycieki płynów :-)

ladnie :smiley:
a kto ci robil okleine ? :stuck_out_tongue: tzn gdzie albo jaka firma ? :slight_smile: i ile taka przyjemnosc ? :stuck_out_tongue:

Robił ją niejaki mistrz Barteq :smiley:

tak myslalem :stuck_out_tongue:

bartus to moj dobry kolega :stuck_out_tongue: będzie tez mi robil kilka naklejek na xr6 :stuck_out_tongue:

mieszkam 30 km od bartka :stuck_out_tongue: i należymy do jednego klubu motocyklowego :smiley: duzo razem latalismy ;p

No wiem te handbary są fajne, ładne i rzeczywiście dodają uroku… ale ta przednia owiewka mi w tym motorku nie pasuje… po prostu mi się nie podoba i to według mnie źle razem się komponuje … dlatego najlepszym wyjściem jak dla mnie było by wymienienie przedniej owiewki…

Adverion napisał:

dlatego najlepszym wyjściem jak dla mnie było by wymienienie przedniej owiewki...


Jestem za ;-)

każdy tu jest za ale courte ma swoje zdanie i ma inny gust i to mu się podoba :slight_smile:

a nawet jak stwierdził ze mu się nie podoba to i tak eis nie przyzna :smiley: