Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

będzie pasował?:smiley:

No to tak. Z aprilią nic się nie dzieje na razie! Koleś od owiewki mnie w wacuś zrobił, przelałem mu kasę 3 tyg. temu a owiewki jeszcze nie ma. Zero kontaktu z nim ;/. Zgłosiłem na allegro zobaczymy co dalej. No ale nie tutaj o tym ;D. Mam nowe plany… :

- Nowy lakier czarna perła
- Malowanie ramy na zielono - nie wiem czy mi się będzie chciało…
- Nowa owiewka przód
- Lusterko F1 chrom
- naklejki MONSTER ENERGY
- czarne obszycie siędzenia
- wybebeszony dyfuzor + sportowa końcówka
- tylne boczki od jakiegoś innego moto najprawdopodobniej będą od Rieju RR.
- Koła 17 od Cagivy mito
- naklejki na ranty felg zielone
- zielone dodatki
- rejestracja za koło.
- polerki.

Myślę, że do sezonu 2010 dam radę ;p…

Courte napisał:


- Nowy lakier czarna perła


Głupol :P

Why :D? Uznałem, że nie ma sensu podrabiać KTM’a…

Tosz Ci kur*a mówiłem od początku ! :stuck_out_tongue:

EDIT!

UP!

Dzisiaj kupiłem lakiery :). Czarny i zielony. Niestety nie ma fotek, bo kabel od telefonu gdzieś zgubiłem :/…

11-10-2009, 19:35






Ostatnie foty w starym lakierze ;). Za tydzień już przygotowuję do małowania . Aha i jak widać to skonstruowałem puszeczkę Monstera ;p

14.10.2009r.

Rozłożona w piątek matowanie .


Co mi się udało śnieżkę uchwycić :D!







Będziesz z tą puszką tak jeździł ?!

I skąd ją masz ? :slight_smile:

Tak będę z nią jeździł :P. Sam zrobiłem z puszki Tigera :stuck_out_tongue_winking_eye:

yy a poco ci ta puszka ??

nie wiem ale to chyba taki trend nowy bo widziałęm ze kumpel przy husce smrr tez ma puszke po jakims napoju xD

A ta puszka spełnia jakąś funkcje albo zadanie??

No niby ma jakieś zadanie, ale bardziej dla względów estetycznych. Do puszki spływa nadmiar płynów z silnika

Nawet nie rzuca się ta puszka w oczy. Styloowa xD
Generalnie, Aprilka ładna. :smiley:

Ok, już po malowaniu ;p. Fotek nie mam, będą jak złożę… I kurde mam problem, chciałem pomalować nadkole na zielono odtłuściłem wszystko zmatowiłem ładnie, pryskam podkładem i niestety farba się nie trzyma ;/… Nie wiem czemu ale spływa. Macie jakiś sposób na to, czy po prostu nie da się tego pomalować?

Spróbuj grubszym papierem zamtować to. Albo jakiś lepszy podkład zastosuj do plastików.

320 tarłem i nic :(… To jeszcze grubszym? Wtedy będą takie rysy, że się tego nie przykryje :/…

hmm mialem podobnie na nadkolu to chyba godzine jechalem 600 papieram. Potem ladnie odlusc i daj dobry podklad moze wtedy pojdzie

przykryje się. dasz grubszym pomalujesz i potem znowu zmatujesz i tak dlugo az będzie ladnie i gladko :slight_smile:

A jak nie to wez psiknij tylko taka mgielke zeby kropek narobic i niech przyschnie chwilke i potem juz na gotowo. MI to pomoglo :slight_smile:

a wogule czym to odtłuszczałeś?
zrób tak jak pisał Boreko2 i powinno pomóc, a dodatkowo mógłbyś jakoś zawiesić te nadkole żeby nie było pionowo to nie będzie spływać.