Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

założyłem błotnik i poprzeczkę :wink: :











Myślę jeszcze o czymś takim :wink: żeby jakoś przypasować od KTM’a :

http://allegro.pl/item729422395_blotnik_tylny_boczki_polisport_ktm_sx_exc_od_ss.html

Powiedz mi … ile ta “poducha” na poprzeczkę Renthala kosztuje ?
Ile za to dałeś ?

pewnie kupe pieniedzy xD

a tak na powaznie to na razie jest nieźle ale jak zbiedzisz to wszystko jakas syfna lampa to cie zbanuje xD lampe albo zostawa ta albo dobierz jakas na prawde ladna :slight_smile:
aa i przedni błotnik na cieplo wyprostuj bo widzę ze jest zgiety :wink:

i wypierdziel te lusterka jak w kileju :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Powiedz mi ... ile ta "poducha" na poprzeczkę Renthala kosztuje ?
Ile za to dałeś ?



To było razem z poprzeczką, bo ja w mojej kierze nie miałem . I tu Cię zaskoczę ! 20zł na MotoWeteranBazar xD ! Używane ale i tak mało i nie widać, że używane :)...

A wiecie ile dałem za błotnik ;D ? 30zł...

No Panie Adminie proszę mnie nie banować :D ..... Zobaczymy jak to będzie wszystko razem wyglądać :P . Już tą lampę kupiłem ale nie wiem czy zostanie :-) ...

Co do lusterek nie mam kasy na inne :/ na razie . Zimą będzie F1 czarne :)

kuuur*a ;p miałeś mi też kupić poduche :smiley:

Trzeba było pisać wcześniej :smiley: ! Dlatego lubię na to jeździć bo zawsze się coś taniego kupi :).

Przecież to lusterka od roxa a nie od kiłeja.

w ogole nie pasuje do tego i juz :stuck_out_tongue: moze gdyby byly cale czarne to co innego a nie dwukolorowe :wink:

zobaczymy jak się projekt będzie posuwal :slight_smile:

Hmm… Courte … a kiedy to znów będzie ?

Nie wiem chyba zimą teraz :stuck_out_tongue: . Ale tam trzeba dobrze szukać . Bo się zjeżdżają z całej polski więc dużo tego jest :)…

Ty … bo ja tam nie pojadę bo za daleko mam … ale to się jeszcze zgadamy :smiley:
Wiesz o co chodzi ? :smiley:

Taa, ale to jest w różnych rejonach Polski ;] … Więc może gdzieś blisko Ciebie też kiedyś będzie.

Trochę ten błotnik dziwnie wygląda w typowej terenówce, lepiej pasuje do SM :wink:

RudY, dziś jutro jest motobazar na Służewcu, to może ktoś z okolic Wawy się wybiera(może Wina wyślij :stuck_out_tongue: ) to zagadaj :wink:

Ty Dywersant to jest błotnik do Enduro a nie supermoto ;] . Supermoto ma o wiele krótsze . Ten błotnik przy sm by się wydawał strasznie długi ;] …

UP!

Aprilia pozbyła się szpetnej okleiny ;D :











Sorry, za jakość …


BTW. Co do kierunków to z tyłu już mi te gumy popękały ;D . Mieliście racje… Ale kropelka i będzie dobrze xD!

ładnie jest bez szpetnych oklein ;]

Courte, szalejesz :PP

ładnie:*

w stylu nk :stuck_out_tongue:

To jak tak ładnie to macie jeszcze jedno zdjęcie :stuck_out_tongue: :



Aktualny stan Aprilli :

Ładnie, ładnie, tylko czemu taka “rozebrana”? Przypieprzyłeś gdzieś? :stuck_out_tongue:

niee ;D , po prostu mi mocowanie od owiewki przedniej pękło :confused: . I teraz Aprilia czeka na nową owiewkę … Tylko kurde 2 tygodnie temu zamówiłem i jeszcze jej nie ma :confused:

BTW ;D

http://allegro.pl/item752430540_blotnik_ktm_pomarancz.html :slight_smile: