Apka od BALA - Sezon

Nie mówię, ale czasami warto wydać ok.300zł co może posłużyć na długo i przynosi ciekawe rezultaty:)

300 złotych to kosztuje sam pistolet :slight_smile:

ja teraz małowałem pistoletem za 1000zl ale mam tez pistolet za 100zl i także daje rade

plastiki pomalowane opony założone




a w między czasie ( przez te kaski straciłem 2 dni dla apki ale wyrobiłem się )


kółka



apka dzisiaj przed 17 została złożona nie czepiać się szczegółów takich jak np kapa bo to jeszcze nie koniec )



niedługo ładniejsze fotki bo tutaj brzydko wyszła

moj apak atez mogła by byc taka ładna ale pierole to ona idzie do żyda !!

i jzu nie kupuje zadnego innego skutera bo kupiłem sr pdo sprzedaz a wkurwe korci żeby łądiwac w nia hajs !! tylko pytanie brzmi na chuuuj

Nie wiem co was tak korci zeby ten chajs ładować w sprzęty jak jest plan zeby sprzedac zaraz. Ja jak wygiąłem klamke w dt to nie płakałem i nie zamawiałem zaraz nowej tylko wyprostowałem, jak wgniotłem bak, to też najpierw szukałem kogoś kto by mi wyciągnął te wgniecenie, ale jak mi powiedzieli 200zł to do widzenia. Dt była czarna i nawet nie zauważyli tego. Jedynie co w nią włożyłem kasy to 19zł na farbe do wydechu, nawet sprzedałem na rezerwie i z minimalną ilością oleju do mieszanki :stuck_out_tongue:

bo boli mnie jak widzę ze gdzieś jes zrobiona maniana i mam ochote to naprawić ecz po chwili se uswiadamiam że nowu kupiec nawet tego nie zauwazy :slight_smile:

Je*ne handlarze - potem są na allegro niekatowane jeżdżone w niedziele tylko…
a Kowal ten kutas to się nawet nie pochwalił, że bak wgniótł z tego co pamiętam :slight_smile:
a z tym paliwem i olejem to czyste chamstwo - tyle :confused:

Chuja, nie zarabiam tyle pieniędzy żeby jeszcze zatankować pod pełno i mu oddać. Co do baku to było w wakacje, nie wiem czy na forum mowiłem, chyba nie :stuck_out_tongue:






dzisiaj pierwszy większy wyjazd i już kontrole miałem ale maszyna sok, wygląda jak nówka to się babka do niczego nie czepiała

Ładnie polerki się błyszczą, kolor plastików miodzio ;D

ładnie to wyszło,gratki !



Uploaded with ImageShack.us







[ Dodano: 17-06-2012, 18:09 ]









Apka przejechałem 2tys km jedynie co to zainwestowałem w nową oponkę na tył pirelke evo22 pyzatym fajnie chodzi