Apka od BALA - Sezon

to gitara. bo temp w zime to podstawa… inaczej nie idzie robić, łapy przyklejają się do kluczy :confused:

dla mnie to nie problem trzymam skuter w domu xD, ale na wiosnę też muszę pomyśleć nad takim małym garażykiem bo mój blaszak już nie daje rady :stuck_out_tongue:

do tak dużego poieszczenia farelka wystarczy żeby nagrzac

Moim zdaniem narzędzia i normalia warsztatowe to jest to od czego powinno się zaczynać jaki kolwiek tuning . Byłem w SRUBA-MET i za kupiłem śrubek i wkrętów za 50zł


zakupiłem za stówkę plastiki ,w planie mam jeszcze kupno grila nowszej generacji i szybkę na kiere tez ta nowszą


te plastiki ,pług który kupiłem i za dupek już są skończone 240 do małowania


zalepiłem dziury w tunelu żywica widać także antyczpienia


[ Dodano: 17-02-2012, 23:18 ]
Witam ostatnio mam chęci do roboty może dla tego ze nie ma mrozu i martwię się ze nie zdążę na sezon

wreszcie zaheftałem płaskowniczka apka nie będzie się przewracać na postoju



silniczek wyciągnąłem do przeglądu i do pomalowania




goła :slight_smile:


koła daje szwagrowi żeby ściągnął opony i zacznę polerkę


i polerka lag tam gdzie się nie świeci będzie na czarno (50%)jutro na mokro

Kozi bobie byś zagadał ze mną to byś miał polerki po mniejszych kosztach :smiley:

co o tym myślicie pokrywa top performance turbo cooler

brzydka

nie pododba mi się kup se od keewaya i będzie ten sam efekt , bo wygląda niemal że tak samo

kupiłem ja za 75 gdzie nowa kosztuje 400zl zobaczę jak dobrze będzie chłodzić ta ja zostawię ale tak czy siak idzie w polerkę


EDIT:
mała paczuszka od smugllera ale z najbardziej potrzebnymi teraz częściami


zakładam z powrotem streetrace :slight_smile:

wypiaskowana rama:


pomalowana









ładny kolorek z mazdy 626





lagi nowy olej i uszczelniacze :

Jaki olej lałeś i gdzie zamówiłeś uszczelniacze? bo też taką operacje muszę u siebie zrobić:)

zalałem valvolina http://allegro.pl/olej-valvoline-fork-oil-do-lag-amortyzatorow-10-i2124181039.html kupiłem go na miejscu w sklepie , uszczelniacze zamówiłem na allegro

Bo właśnie są 5W/10W/15W i nie wiem który wybrać:D

apka była niedawno postawiona na koła odpaliła od drugiego kopnięcia :slight_smile: streetrace idzie
ogniem wszystko chodziło dobrze to koła zdjąłem i dalej je mecze
a i jest nowa opona maxxisa na przód



malowansko







jutro czerń

jak udało ci się pomalowac ten chropowaty panel przed kolanami ??

Podoba mi się ta profesjonalna robota! i jeszcze te lampy… :smiley:

zajebiscie mieć takie miejsce i pistolet :slight_smile:

wrona zdarłem chropowatość z plastiku :stuck_out_tongue:

a i sata minijet robi robotę :slight_smile:

zobacz wrona co to znaczy profi robota a nie tam jaranko jakimiś sprejami :smiley:
Pięknie :slight_smile:

odezwał się … myślisz chłopie że ja takich rzeczy nie wiem ??

czy prubujesz mi zasugerować , zebył kupił kompresor i pistolet pod lakierowanie jednego czy 2 skuterów ??

po prostu chciał cie wkurzyć … debilu :smiley: