APELACJA DO KRUCZKA

czy jesteś coś wstanie zrobić z norvidem po za warnamiż? bo jak na razie naliczyłem ok 20-30 jego kont

Nie bo ma neostrade i jak Krukol daje bana na IP to połowa forum siada :stuck_out_tongue_winking_eye:
Więc tylko usuwanie jego kont i czekanie, aż zmieni neta (bo ma zmieniać) i potem ban na IP :stuck_out_tongue:

Bo TP jest pojebane na chuj ta neostrade tak chujowo zrobili z tymi zmieńnymi ip

dlatego neo jest dla dzieci neo :smiley:

SiWy napisał:

Bo TP jest pojebane na chuj ta neostrade tak chujowo zrobili z tymi zmieńnymi ip


A właśnie, że jest kozacko ;)
Żaden limit mnie nie tyka :P

Żaden limit mnie nie tyka :P


chyba tylko transferu danych limicik pozostaje ;)

tepsa nie ma limitu transferu danych :smiley:

Btw: “Apelacja” to nie to samo co “apel”

Mafioz napisał:

chyba tylko transferu danych limicik pozostaje ;)


5 lat temu :)
Mogę ssać 10gb dziennie i nic mi nie zrobią :P

Poza tym - mam Netie(na liniach TPSA), a nie neo :P Ale to to samo :D

Dziecko netiostrady xD

Ja tez mam neo :smiley: Macie coś do niej ?? ;D Chodzi dobrze. Moge ssac co chce xD

Dokładnie :stuck_out_tongue:
Ssamy ile wlezie :smiley:

Ja tam do niej nic nie mam … przez 2 czy 3 lata użytkowania miałem tylko 2 awarie na koło godzine :slight_smile:

Poza tym … większość Polski ją ma :wink:

Ale to nie temat o NEO ! Więc cicho ! :stuck_out_tongue:

no właśnie z banem na neo jest ciezki temat. na pewno dalo by się to jakos sensownie zrobić ale ja az tak się nie znam wiec banowac trzeba normalnie i tyle :frowning: albo zglaszac mi ja bede dawal bany na maile i usuwal konta. nic więcej zrobić nie mozemy.


i ja tez mam neosrake i w miare chodzi ;p tylko livebox mnie wkurwia bo mi rozlacza neta ja zasysam ;/ ale chyba jest po prostu zjebany i bede musial to zglosic :stuck_out_tongue: u mnie bitcomet chodzi prawie nonstop :stuck_out_tongue:

KruczeK, nie tylko u ciebie livebox rozłącza neta… dlatego ja teraz kupuję porządny router a liveboxa zwracam:D

A tak do tematu to na norvida nie ma mocnych chyba:D

ja kupiłem sobie Linksysa i router z modemem i sięciówkę i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przerwał net :smiley:

tak tylko ja nie mogę wyjebac liveboxa bo mamy tez ta smieszna tyelewizje od tp a ona idzie po liverboxie i ten telefon jakis tam nawet nie wiem jak się to nazywa ;p

z tego co wiem to tą telewizje chyba też można podpiąć pod router a co do tel to kupujesz bramkę voip i jechanie:D ja tak robię teraz:D

a ja mam liveboxa i wymiata. Ani razu mi nie rozłaczył

mi przy normalnym uzywaniu tez się nigdy nie rozlaczyl ;p ale jak mam wlaczonego bitcometa i się sciaga i jest nonstop duze obciazenie to tak jakby się grzal chyba i czujnik termiczny go rozlacza :stuck_out_tongue: nie wiem nie znam się muszę zadzwonic niech daja nowy jebie mnie to :stuck_out_tongue:

a ja od wczoraj ponad 7gb sciagnalem i nic mi się nie działoo :stuck_out_tongue:

zamien się ze mna :smiley: :smiley:

moze masz inny odbiornik do kompa ? Moze masz źle skonfigurowany ? :stuck_out_tongue: ^^