Ankieta na temat języka w Internecie - prośba o wypełnienie

Siema,

trochę nietypowa prośba jak na to forum, ale spróbuję :smiley:

W tym roku piszę maturę. Właściwie to zaczynam już w piątek. Miałbym gorącą prośbę, aby w miarę możliwości wypełnić ankietę dotyczącą języka używanego w Internecie.

Wiem, że może być ona w niektórych miejscach bezsensowna czy np. źle sformułowana, jednak jest to moja pierwsza ankieta dlatego… Wybaczcie ewentualne błędy.

Ta ankieta pomoże mi w opracowaniu mojego tematu maturalnego “Język internetowy jako współczesna forma porozumiewania się. Analiza celowo zgromadzonego materiału językowego”. Chcę (chociaż w pewnym zakresie) dowiedzieć się jak często używane są przez Was np. emotikony czy skrótowce oraz czy posługujecie się nimi na co dzień.

Ankieta zawiera 14 pytań, wypełnienie jej nie powinno zająć więcej jak 10 minut.


LINK DO ANKIETY

Dziękuję za pomoc

W razie zauważenia jakichś rażących błędów i w miarę możliwości proszę dać mi znać

Pozdrawiam
Rafał

Hej,
jak pytasz o wiek to zauważ że nie uwzględniłeś osób, które mają teraz 16 lat lub 26.
poniżej 16 = 15, 14, 13 itd a powyżej 26 = 27,28,29

zamiast 17-25 powinno być 16-26 :slight_smile: i będzie ok.

Te pytania naruszaja moją godność osobistą :frowning:

Wybacz :frowning:

sSrobione AjÆć!

:]

@Dywer - dzięki, a wpis z bloga emomartynki mam w bibliografii :wink:

Shakin napisał:

wpis z bloga emomartynki mam w bibliografii


:lol:

omg ale napisalem posta chyba jeszcze najebany byłem wtedy -,-

bład wpytaniu 7b

pisze skali od 1-5 a na skali jest 6 punktów

Ch*uj się czepiacie? Niech się uczy do matury a nie pierdołami zajmuje

@Kowal - spokojnie, napisałem, żeby jak ktoś zauważył błąd dał znać :slight_smile:

Kurde, najgorsze, że nie mogę już tego zmienić bo odpowiedzi z tego pytania pójdą w p*zdu… Musi tak zostać…

Jak Dywer się pochwalił to ja też się pochwale, że zrobiłem :stuck_out_tongue:

Z tym, że ja jak tu jeszcze nawet postów nie było ! ! !

Pierwszy ! First !!! ! ! ! 11 1 111one one one elevenone

Dzięki tym co wypełnili :wink: Ankietę muszę opracować, dlatego już ją zamykam :wink:

Pzdr