Anime - dyskusja na ten temat :)

No to właśnie :smiley:
ogólnie to mi się anime zawsze kojarzyło albo z dragon ballem czy narruto a to mi się nie podobało nigdy albo z bajkami dla dzieciaków :stuck_out_tongue:
Ale już wcześniej jak byłem chory i nie miałem co robić przypadkiem wpadłem na anime “Green-Green” To jest ogólnie komedia, ecchi, z watkiem romantycznym.

Czyli po skrócie pojebane na maxa anime z częstko zboczonymi bohaterami i wgl.
nie jest długie bo tylko 12 odcinków + 1 dodatkowy ale ten dodatkowy to nie polecam za dużo erotyki i bardziej hentaja przypomina :lol:

ogólnie to kurcze jest mnóstwo sytuacji przy których idzie się popłakać ze śmiećhu, trzej kumple głównego bohatera takie jaja odpier…że szok.

No i oblukałem całą serię i się zdziwiłem bardzo bo bardzo fajne to anime było, jedynie zakończenie trochę smuci ale kij z tym ;p
Naprawdę polecam obejrzeć to anime bo po prostu kupa śmiećhu jest.

Na razie obejrzałem tak:
-Green-green
-Onegai Teacher
-onegai Twins
-Love Hina

i 1 i 4 pozycja powalają na kolana dawką humoru a 2 i 3 to bardziej się skupia na historii bohaterów aby wciągnąć nas ale humor też się pojawia.
Także zachęcam do obejrzenia najpierw green-green :stuck_out_tongue:

a co Wy sądzicie na temat Anime itd?

Ja tam anime nie oglądam ale weź se pooglądaj Ed Edd Eddy :smiley: Wiadomo … bajka dla dzieci ale kur*a niekiedy teksty miażdżą … ja i wrona i wiele innych ludzi jesteśmy w tej bajce zakochani :smiley: Zresztą widziałeś jak na SB odwalałem :slight_smile:

Zobacze później to całe grin grin

RudY, Ty to weź i ZJEDŹ NA MYDLE
ed, edd and eddy to jest klasyk z mojego dzieciństwa to nie śmiećj nawet przypuszczać że tego nie oglądałem xD
Tam są teksty takie że rozwalają więc :wink: grzech tego nie oglądać ^^

Tylko tam jest właśnie tylko humor, tylko śmieszne teksty, a te tytuły co ja podałem są z różnymi wątkami itd, dla starszych odbiorców green-green chyba od 15 czy 16 lat a ten dodatkowy odcinek od 18 ze względu na przemoc, podteksty seksualne itd xD
Green-green to taki american pie tyle że japoński i animowany haha :smiley:

Tost z masłem!

Mafioz napisał:

RudY, Ty to weź i ZJEDŹ NA MYDLE
ed, edd and eddy to jest klasyk z mojego dzieciństwa to nie śmiećj nawet przypuszczać że tego nie oglądałem xD
Tam są teksty takie że rozwalają więc ;) grzech tego nie oglądać ^^


Aa widzisz :D Takie Mafiozisko :P

Hmm a to gringrin jest po angielskiemu albo po japońskiemu albo ma napisy albo jest bez tekstów ? :P
Dawaj linka :D

http://pl.sevenload.com/search/green-green%20PL/videos te pierwsze z fioletowymi domkami takimi od 01 do 12 z końcówką PL ;p napisy polskie tylko
Albo tutaj:
http://www.green-green.kreskowka.pl/video/

Swojego czasu maniakalnie ogladalem naruto i bkleacha. Ale z okazji zbyt długich filerów jakoś mi się odechciało …

Kurde ludzie dzięki wam już wiem co oglądać bo już się nudziłem z powodu braku śmiećhu bo większość fajnych komedii obejrzałem a więc biorę się za oglądanie niedługo tych rzeczy bo o ile pamiętam są w pyte :stuck_out_tongue:

A możecie podać jakieś strony gdzie sobie to lookne online ? :stuck_out_tongue:
No i wiadomo najlepiej jak będzie lektor xD

w anime o lektorze zapomnij, przynajmniej w tych tytułach które ja podałem ;p
Lektor jest tylko w tych które były puszczane na cartoon network, jetix czy innych tego typu kanałach :wink:

Wszystkie anime są na www.kreskowka.pl, najłatwiej to w google wpisać “Nazwa anime kreskowka.pl” i wyskoczy ;p

Green green kozak :stuck_out_tongue:

Skoro to dyskusja, to wypowiem swoją subiektywną opinię.
Według mnie anime to jebane chińskie (wiem, japońskie) gówno.


Dziekuje, dobranoc.

Powiedział co wiedział :stuck_out_tongue:

Widzę że jesteś ograniczony pod tym względem że obejrzałeś jedynie pokemony czy dragon balla itd i mówisz że to gówno. też kiedyś tak mówiłem.
Anime też trzeba umieć zrozumieć i nie opierać się na opiniach “aa bo kumple się będą śmiać jak będę anime oglądał” ;p
W anime (też w Green-green) są takie momenty których byle dres nie zrozumieć bo jest zbyt tępy i przedstawione zdarzenia, rzeczy, uczucia przewyższają możliwości jego małego móżdżku więc nie potrafi tego pojąć i powie że gówno.

co jak co ale niektóre na prawdę pobudzają wyobraźnie, zmuszają do refleksji - poruszają i Wam powiem tym co Green-green oglądają że jak się nie wzruszycie i Was nie poruszy zakończenie to na prawde musicie być bezuczuciowi i zimni jak lód xD

Nie zmieńię swojego zdania.

Przynajmniej na przyszłość jak już mówisz że coś jest gównem to napisz czemu xd

Rozumiem, jakby tam stuncili ;D

Ta muzyka na początku green green wymiata :smiley:

Tzn. mi się i z intro i z outro podobają te początki na gitarce czy czym tam grają :stuck_out_tongue: Takie fajne … ale od pierwszych słów już mi się przestaje podobać :smiley:

Ten temat jest przykładem także o Tibii. Większośc uważa że to gówno jak anime. Jednak ja Tibię lubię, ale nie gram nałogowo, gram bo mam ważną misję (!). Dlatego uszanuję Wasz pogląd o anime.