Amortyzatory Chopper King

Witam mam choppera king 125 ccm :wink: I mam taki problem bo ma strasznie miękkie i niskie amorki. I jak jade sam jest ok ale jak we 2 no to błotnik w kole a wydech prawie w ziemi… Ma ktoś jakiś pomysł od czego wsadzic amorki lub jak przerobić te żeby było ok?

kup przedłużkę

Tylko wiesz chopper musi być niski bo to taki styl nie może być jak cross

regulacji nie maż
może się sprężyny wytłukły już albo olej wyciekł. jak tak jest oryginalnie to nic z tym nei zrobisz. wsadzić amor to nie wiem od czego będzie pasował, ale jakbyś wsadził od jakiejś 250/400 to by było pewnie dobrze z twardością, byle nie od chińskiego pojazdu

Nie ma to są takie amorki w chromowanej obudowie i juz ;D każdy ma problem z nimi bo są strasznie miękkie. Po osiedlu jeździ chłop z amorami od wsk-i. Wygląda to jak jakieś enduro a nie chopper. ;D

no to musisz kombinować coś… hmm… z przekładaniem od choperków z większymi garami …


ewentualnie jak za długie by były to coś w ramie pospawaj i będzie słitt :pp

[ Dodano: 10-05-2010, 21:38 ]
wszystko się da zrobić :ppp

Dziś je zdejme i do nich zajrzę to zobaczę to tam się kryje;d


I rozwiązane :wink: Tata mi przywiózł z pracy stalowe walce :slight_smile: I motor jak przystało na choppera ma sztywny tył :wink:

ziolo94 napisał:

I rozwiązane ;-) Tata mi przywiózł z pracy stalowe walce :-) I motor jak przystało na choppera ma sztywny tył ;-)



Twojemu kręgosłupowi nie daję więcej, jak dwa miesiące istnienia... chyba, ze będziesz jeździł po drogach gładkich jak stół :P

sztywne zawieszenie to sobie moga robic w stanach a nie u nas :smiley: lol glupi pomysl na maksa.

Chciałem zauważyć że ten chopper ma siedzenie amortyzowane :wink: Więc mi to różnicy nie robi niech się martwi pasażer :stuck_out_tongue:

chcialem zawuazyc ze i tak ci dupa odpadnie :slight_smile:

Mój kolega ma choppera ze sztywnym tyłem i nie narzeka jakoś na ból 4 liter :slight_smile:

to skoro się znasz lepiej od nas to po co się pytales co zrobić z tymi chinskimi czarami ?

Bo myślałem nad włożeniem jakiś amorków no ale taki pomysł mi tata podsunął. Powiedział że sam ma sztywny tył w motorze. W sobote zakładam więc zobaczymy jak to będzie.

Oja ! . Chopper nie ma być aż taki twardy jak ziemia ; ). Człowieku powodzenia w życiu. Jeszcze niedługo kiere zespawasz na stałe …

ziolo94 napisał:

Nie widziałem typowego choppera z amortyzowanym tyłem. Chopper ma być twardy... Siedzenie amortyzowane jest i przód i to taki styl.


ło jeezu chłopie.... chyba żeś się naoglądał za dużo filmu "american chopper"
Jakbyś nie wiedział, tam budują motory motory głównie na wystawy albo tak na pokaz a nie do codziennej jazdy. Zresztą chopper według wikipedii to jest całkowicie odchudzony motocykl wywalone wszystko co niepotrzebne aby poprawić osiągi.
Zresztą, pokaż mi jakiegoś harleya/choppera czy co tam chcesz który jest produkowany seryjnie i nie ma amortyzatora z tyłu... hahahaha pojechałeś chłopie ostro.
Chooper właśnie nie ma być twardy, to jest motor do lansu, ma być na maxa wygodny, jak się siada ma być mięciutko i masz siadać na takim chopperze tak wygodnie jak w fotelu przed TV a nie. Twarde to motocykle sportowe są a nie choppery...
Harley-davidson, to jest legenda i wszystkie motocykle są z amorami z tyłu. tak samo masz tu:
http://moto.allegro.pl/item1026298947_harley_davidson_v_rod.html
http://moto.allegro.pl/item1027256144_honda_vtx_1300_okazja.html

ziolo94 napisał:

Kolego Mafioz Harley Davidson to nie chopper ; ] To są motory turystyczne a nie choppery. Chopper to motor z niskim tyłem chromami i maksymalną ilością detali :)



http://moto.allegro.pl/item1040107256_iron_horse_ironhorse_harley_custom_chopper_big.html to jest chopper :)


Już widzę jak ten twój chinol tak wygląda grahahahahahaha...
dziwny jesteś, bo teraz piszesz, że to co pokazałem to nie choppery a swojego china 125 nazywasz chopperem skoro wygląda pewnie tak jak to:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1912566

Czyli ma z tyłu amory co oznacza, że nie jest chopperem bo jest miękki więc skoro Twoje moto:

I motor jak przystało na choppera ma sztywny tył ;)


Czemu nie mając choppera piszesz tak jakby to Twoje moto tym chopperem było?
Ogólnie masz jakiegoś chińskiego cruiser'a który chopperem na pewno nigdy nie był i raczej nim dalej nie jest i nie będzie, ale mimo to nazywasz go chopperem.


Chyba sam zaczynasz kombinować jak się da aby idioty z siebie nie zrobić...
Zresztą to co podałeś na aukcji to jest coustom po maxie a ja pytałem o seryjne moto które wychodzi ze sztywnym tyłem...


To pokaż zdjęcia tych części albo całości z zeszłego sezonu bo nie uwierze w bajki, ze w aparacie padły baterie, albo że nie robiłeś zdjęć moto w ogóle, albo że dziwnym trafem się zgubiły gdzieś.



To jest coś takiego ?

ziolo94 napisał:

Wole choppera ze sztywnym tyłem niż pseudo ścigacza ;)


wole moto które przynajmniej jakoś jedzie, niż pseudo "choppera" w dodatku 4t i chinola który się zaraz rozsypie i w dodatku ledwo się toczy ;)
I nie nazywaj tego swojego padła chopperem skoro nim nie jest.

Zresztą ten twój rempel (haha Ci co dłużej tu siędzą wiedzą ocb xD) to jest bardziej "pseudo" niż moja honda, ta przynajmniej swoje jedzie i ma trochę mocy, a to, że bzyczy to inna sprawa, twoje gówienko ani nie jedzie, ani na pewno nie wygląda bo nawet zdjęć nie chcesz dać, a tum bardziej dźwięku fajnego nie ma bo 4t w 125 to tak burczy śmiesznie jak dla mnie.
I więcej nie baw się w forumowego napinacza bo cały ten spam zacząłeś pisząc durny temat a i tak zrobiłęś tak jak chciałeś sam nikogo nie słuchałeś i potem jeszcze dyskutujesz głupio a teraz to już w ogóle zazdrość się wykazuje, że musisz jeździć czymś co nawet zawieszenia nie ma przystosowanego do jazdy we 2 osoby.

ja chcialem tylko napisac ze to co pokazal kondziu to cruiser, a to co ziolo czy jak mu tam to typowy custom który kolo choppera to nawet nie stal.

chopper to motocykl stricte sportowy i majacy urywac rece przy przyspieszaniu a nie się toczyc i wyglądac jak plomiećnna wydumka :slight_smile:

to tak po krotce i bardzo scisle ;p

a co do tematu to ten motong to nie chopper, to bardzij cruiser, a sztwyny tyl w takim czyms to najdurniejszy pomysl z jakim się w ostatnim czasie spotkalem :slight_smile: