AM6 przerywa

Nie wiem dlaczego ale jak chce wkręcić aprilie na obroty to mocno przerywa i jak się trzyma z pół godziny na pełnym gazie to dopiero się wkręca i w ogóle takiej siły nie ma jechać na 5-6 biegu do 4 jest ogień a jak się 5 wrzuci obroty spadają i już nie może się wkręcić na wysokie ;/ Dodam że dyfuzor mam tecno a dysza w gaźniku jest 70

sprawdź membranki, fitr powietrza swiece. Pozniej wyczysc gaźnik pozadnie wyreguluj a na koncu jak to nie pomoże sprawdź kompresje

Cylinder wsadzałem nowy z tłokiem myślę że jest git chociaż jest to no name ;/ ale te 2 000 km powinien wytrzymać sprawdźę świece wsadziłem jakoś staro

[ Dodano: 09-07-2010, 19:21 ]
to mi się dzieje od początku od kąd cylinder założyłem tak jest i jak jest na luzie to też przerywa na wysokich jak na niskich

coś mi się wydaje że za bogata mieszanka… spróbuj zmniejszyć iglicą

Jak jakiś noname to wcale bym się nie zdziwił jak to przez to …

Jutro zobaczę z to miećszanko oraz zmieńie świece teraz to na jakieś starej jeżdżę

kolego za dużo bęzynki i się zalewa ;d tez tak mam ale przegazuje :smiley: i wchodzi na obroty :smiley:

Aha to jutro się pomęczę z tym teraz to jest masakra jak się wkręci to już idzie ale jak nie to lipa