airsal 70 sport czasami słabnie

może pita komprecha pod głowicą, lepiej kupić więcej dysz do regulacji, lepiej nie jeździj nim teraz

Szympa napisał:

może pita komprecha pod głowicą, lepiej kupić więcej dysz do regulacji, lepiej nie jeździj nim teraz

jakaś? kompresja

ciśnienie w cylindrze które jest potrzebne, żeby mieszanka wybuchała i dawała moc :stuck_out_tongue_winking_eye:

ale to pita co to znaczy ?? … a ze co to kompresja jest ze to cisnienie to wiem ;p

haha ;D
pita = ucieka :stuck_out_tongue:

RudY dzięki za wyjaśnienie ja sam nie wiedziałem co to znaczy pita :stuck_out_tongue: :smiley:

Haha xD Też nie znałem tego znaczenia :smiley:

No bo Rudy to ślunzok je przecie :mrgreen:

Ja tam chyba najbliżej śląska mieszkam ale takich słów to u mnie nie ma xD
pita to bardziej z pytą się kojarzy haha xD

A mi z cipą.

no bo pita to ci.pa ale się też mówi, że jak coś pita to znaczy, że ucieka :smiley:

Tzn. generalnie to się mówi “pito” np. Pacz jak pito :stuck_out_tongue: Ale Szympa chciał być fajny i użyć tego słowa ale żebyście zrozumieli to napisał go po polsku no ale jak to szympa to wszystko spieprzył :stuck_out_tongue:

Kurwa nawet w jakimś kabarecie było użyte słowo pita w sensię że ucieka.

[ Dodano: 05-07-2010, 06:24 ]
Chyba w kopciuszku bo musiał pitać bo była już 24:00

hehehe no dobra cala strona nabita postamim ktore mi pomogly w niewielkim stopniu :wink: no ale .uj tam

[ Dodano: 05-07-2010, 12:53 ]
to jakądysze jeszcze tam wsadzic tak ± ?i jaki razmiar tam jest 5mm czy 6?

[ Dodano: 05-07-2010, 13:20 ]
i mowicie ze jak wyreguluje ise ten gaźnik to powinno byc juz dobrze bo tak jak by trochę przerywał ten skuter tak jak bym hmm wylaczal skuter i wlaczal w trakcie jazdy (tzn kluczykiem krencil) tak go cos no nieiwem muli czy cos

[ Dodano: 05-07-2010, 16:37 ]
ok a wiec jak zwykle problem ropzwiazalem sam bez pomocy forum :wink: tzn ta dysze faktycznie pasuje wymieniłeś ale skuter przerywał tak jak mi się cos wydawało ze cos w elektryce jak by się stalo no i ise stało w elektryce kabelek od cewki się poluzowal i nie wchodzil na wyzsze obroty dlatego ze na wyzszych obrotach sa takei wybraćje wieksze no i się wszystko telepalo tak ze ten kabelek który przestawał łączyc i przypiolem go ladnie i skuterek smiga :wink: thx można zamknąc no ale zanim zamkniecie to o ten rozmiar dysz bym prosil ile to jest 5 czy 6mm i jaka tam kmniejwięcej z 90 ma byc czy moze 120