aerox za miesiąc

A tak wgl 183 wzrostu i 73 wagi ujedzie coś nie będzie przeszkadzało przy skrecach ze będa mi kolana przeszkadzały ?

Tego nie wiem, w życiu na Roxie nie siedziałem :-) No i sam mam 170 cm, to ci raczej w ocenie sytuacji nie pomogę :-)))

Jesteś wyższy o 6cm ode mnie wiec na wyvode nie licz na roxie.

Ta... kawał chłopa, ciężko dobrać duży skuter, a ten se ROXa wymarzył... :-)))

Kurdeee zbieram prawie rok nigdy nie jezdzilem na roxie chyba znajdę kogoś z roxem czy nawet na ogłoszeniu z Rzeszowa roxa i poudaje że jestem zainteresowany i ssię przyjade i zobacze bo jak kupie i faktycznie będzie xxxxxxx to masakra ... Ciężko dobrać duży skuter ? Tylko nie mowcie że bieeeeegi odrazu (nigdy nie miałem skutera swojego i odrazu na biegi ?) jak myslicie został mi miesiąc ... (Gilera DNA odpada jak coś bo nie podoba mi się :D wiem że to automat ale tski duży się wydajr) (to może yamaha tzr ? 50?) nwm co myslicie ?

_____________
Młody nie bluzgaj bo ci utnę jęzor przy samej xxxxx
Paci

Powiedz ile masz lat (rozumiem, że AM zrobiłeś) i jakie plany.
Skuter to pierwsze kroki na dwóch kółkach, ale docelowo chcesz mieć moto, czy skuter - bo ma być skuter i już.
*
Wbrew pozorom, ta Gilera DNA nie jest takim głupim pomysłem. Masz niedaleko do przymiarki:
http://olx.pl/oferta/gilera-dna-125-cm3-kategoria-b-mozliwosc-rejestracji-na-50cm3-CID5-IDcKc3p.html#3d096b6990
Może na niej nie będziesz wyglądał (przy swoim wzroście), jak na psie, a na większości skuterów trochę niestety tak.
Poza obciachowym wyglądem, chodzi też twoją o wygodę.
Ponoć duży jest KYMCO B&W, ma takiego (chyba jeszcze do sprzedania) Druid (bo zakupił w zeszłym roku Aprillę SR Maxa 125. Jest już odblokowany i z wyjątkowo pewnego źródła, a jesteście podobnego wzrostu (Druid ma bardzo długie nogi i jakoś się mieści). Ale z wymiarów wygląda, że wersja 50ccm KYMCO Agility City jest większe. Latałem na takim w wersji 125 i to bardzo fajny sprzęcik jest, ale nie wiem jak na nim ludziom powyżej 180 cm wzrostu.

17 lat no właśnie nie zrobiłem będę robił raczej jak będę mieć już pojazd :P

No fajne ogłoszenie w sumie kiedyś też myslalem nad gilera ale nie wiem jak z vmaxem będzie chyba nie poczuje tego co na roxie :D?

Jak masz 17 to a1 nie am i latasz na 125 legalnie panie kolego.

Wiesz co, różnica między 70-80 a 90 jest dość umowna. Niektóre sprzęty mają bardziej optymistyczne liczniki, inne mniej :-)))
Fakt, że ROX jest leciutki i mocny, ale nie wiem, czy jest to warte tyle kasy i wysiłku w reanimowaniu złomka co chwila, bo tak to się skończy przy mocno używanym i starawym sprzęcie. Przecież ty też nie będziesz na tym jeździł pomalutku i spokojnie, tylko ogień i hamowanie (0-1-0), po to go chcesz, no to nie ma co liczyć na trwałość :-)
To powinno załatwić mit niebotycznych prędkości:
https://www.youtube.com/watch?v=1L-tIlEuNsk

Potem filmik zobacze jestem w autobusie aktualnie.
Wiesz ja też nie mam zamiaru zapir jak pxxxxxxy bo miałem też rękę złamana i przez 12 lat mi ją poprawnie nie złożyli i już nie zlaza nie mam pełnego obrotu w nadgarstku więc nie będę fullowal Maneta gdzie popadnie :P

No w sumie tez nie chce by całyczas ssię coś jxxxxo w tym skuterze . a gilerka DNA jak ? Też tak się jebie ?

__________
kiks2
OSTATNIE UPOMNIENIE ZA BLUZGI POTEM BAN I USUWAM POSTY

Prosze nie banowac nie wiedziałem przepraszam .

Nie przepraszaj tylko nie bluzgaj:)

Nikogo nie znam kto ma gilere dna a nigdy na niej nie jeździłem

Fajnie sie jeździ pozycja jak na sporcie tylko te podgiete kulasy mogą denerwować,chociaż tego z linku nawet bym nie rozwazal i te kombinacjena 50,angielskie kwity.Tu jest ciekawa oferta jak dla wysokiego a jak wojek kumaty to wstawi ci silnik 125 ktory djae gratis
http://olx.pl/oferta/skuter-kingway-euroboy-CID5-IDbxAsn.html#05071fcd7d

Dlaczego nie tej gilerki ;p ??

ale byczek wlasnie jest problem bo też nie chce takie dużego byczka tylko 2 t ;P

Dlatego bo vin jest od 125 i zawsze taki przekręt wyjdzie,to nie swap silnika 125 w rame 50tki a wtedy prze... jak bys to napisał:)

mógłbyś bardziej zrozumiale napisać bo jestem świeży ..

Paci, link do Gilery nie żeby kupić, tylko podjechać, usiąść, przymiarkę zrobić. Kiks2 sobie wymarzył Aeroxa, ale tak naprawdę musi tyłek posadzić na kilku różnych modelach zanim zacznie myśleć o kupnie czegokolwiek. Zderzenie jego wymiarów, z wymiarami skutera powinno nieco rozjaśnić w głowie i przynajmniej nadac kierunek poszukiwaniom. Chyba, że zdecyduje że Aerox jest dla niego OK.

numery ramy ten pan wprowdzil do ewidencji wykupując polskie oc na MOTOCYKL 125 wiec teraz na 50 jak wykreci wałek to wcześniej czy później sie wyda że to nie motorower tylko motocykl,zapewne przy pierwszym przeglądzie.

nie chce mbk :)

Dobra w tygodniu jade na byle jakiego roxa usiąść i ogarnąć