Aerox=Pompa wody = problem

Kumpel miał roxa u mechanika bo mu ciekło z pompy i tak mu zrobił że teraz gotuje wodę po minucie, i jak postoi do wywala wode wydechem :/. Co możę być ?

wydechem ?! o ja pierdziuu. Zle zlożona głowica cala …

Nie odpalajcie tego bo zatrzecie

Jeśli dostaje się do wydechu to musi być rozjebany albo cylek, albo głowica albo uszczelka. Rozkręć i sprawdź.

niekoniecznie rozwalony, moze tylko źle skrecony lub uszczelka nie tak wsadzona

Nie rozumiem jak można źle wsadzić uszczelkę pod głowice? :expressionless:

rozbierałeś kiedyś silnik lc ? W nim woda caly czas opływa cylinder chlodząc go. Jakimś cudem dostaje się do srodka do tłoka i stamtąd musi byćwyrzucana przez kompresję do wydechu

sprawdź czy przewody na pompie są dobrze podłącznone czyli góry najprawdopodobniej ma isć do cylindra. Kiedyś miałem na opak podłączone i takie same objamy miałem. No i w roli ścisłości uszczelke też niech sprawdźi.

No nie zaciekawie;/ Popatrz czy dobrze węże podłączył i jaka ta uszczelka że się na tłoka dostaje. Sprawdź też pompę wody czy robi obieg tej wody.

Dobra rozebrałem cyla i uszczelka głowicy jest do wywalenia :stuck_out_tongue: Zamówiłem nową i zobaczymy co będzie.

chyba wody do wału nalecieć nie mogło :roll: jak myślicie ?
Jeszcze cyla sprężarką przedmuchaj

W tym problem że raczej mogło się na wał nalać trochę wody;/ Najlepiej to go bardzo dobrze niech wymyje całego w środku benzyną i tak jak mówi Wino niech przedmucha sprężarka/kompresorem


Takiego mechanika to normalnie za jaja i na latarnie!! :573: :573: :573:

suszarka lub palnik i wody nie ma

Dobra wysuszyłem w miare xD przy składaniu dałem sporo oleja i śmiga :smiley: Dzięki za pomoc :stuck_out_tongue:

Daj mi PKt ^^ :smiley: