AeroX FluoR Full SPORT/MiDE-Race

Witam wszystkich :smiley: :smiley:

Dzisiaj chcialem przedstwić Wam mojego Aeroxa :sunglasses:

Moje marzenie spełniło się w wakacje 2010r. :523:

Roxa kupiłem z Dobrzykowa/Jordanowa okolice Płocka

Była to full seria ,odblokowana po małym przebiegu 4tys km ,rocznik 2008

Wybuliłem za to 6000zł


Tak to się prezentowało:




Po niedługim czasie zakupiłem wydech sportowy :)) LeoVince ZX i wario Polini


Pojeździłem w takim stanie do konca sezonu i w zime przyszedł pomysł na cos niepowtarzalnego :>>>

Na poczatku skupialem się głownie na wyglądzie …malowa anie owiewek …ramy itd…ale pozniej przyszedł rowniez czas na zmiane seryjne jednostki 50cc na 70cc oraz odpowiednich podzespołow aby to jakos smigalo ;))


Tutaj podaje link gdzie redaktor SQTERY.COM przeprowadzil ze mna mały wywiad , gdzie bardziej dokłądniej opisany jest owy sprzęcik. :wink:


http://www.sqtery.com/yamaha-aerox-herox





WEJDZ ABY ZOBACZYÆ MOJEGO ROXA!!! :wink:




w chwili obecnej ROX jest na sell , bo przesiadam się raczej na jakieś moto klasy 125cc

na wiekszosci części wraz z cylkiem przebieg to okolo. 1200km jedyni!!

na nowy sezon zalozylem nowe sprzeglo i dzwon( sprzedalem swoje a w taniej cenie udalo mi się kupić nowe wiec mialem okazje) i nowe ssanie renomowanych firm jak stage6 czy Malossi



W roxie na nowy sezon zostaly rowniez wymionione wszystkie płyny,oleje…i zrobiona polerka yasuni na luistro :wink:



Cena wywoławcza to 7500zł , wydaje mi się ze jest to bardzoo mało poniewaz jakby policzyć koszt zakupu czyli 6tys +koszt tuningu ponad 7000żł to wychodzi grubo ponad 10kafli a roksik jest igła!


Pozdro i zachecam do kupna :wink:

Znam kolesia od którego kupiłeś tego roxa i Ci powiem że o jest niezły chachmenciarz i prawdopodobnie był cały lub częściowo małowany po jakimś wypadku (szlifie). Ale widzę że i tak zrobiłeś po swojemu :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 08-04-2012, 17:57 ]
Przebieg też raczej cofał :slight_smile:

[ Dodano: 08-04-2012, 17:59 ]
Wizualnie to nie zrobiłeś nic poza pomalowaniem i kupieniem kilku części :expressionless:

[ Dodano: 08-04-2012, 18:12 ]
I ja mojego roxa też od niego kupiłem, i też przepłaciłem hehe, stare czasy, ale roxem się dobrze jeździło.

Kowal napisał:

Znam kolesia od którego kupiłeś tego roxa i Ci powiem że o jest niezły chachmenciarz



Hue hue... odezwał się prawy i sprawiedliwy :P :573:

heheh no rox nie był może i idealny ale ja zrobiłem wszystko od nowa od podstaw :689: :689:

Dywersant napisał:

Hue hue... odezwał się prawy i sprawiedliwy



Oj tam oj tam

dupy nie urywa wszystko plug&play. Trzeba bylo cos samemu zrobić. szpachla i zywica nie gryza :wink: