Aerox 70 CC Power Force

Witam jak w temacie założony power force filtr seria bez zwężki gaźnik Dellorto 17,5 mm dysza 0,75 - Napęd wariator polini rolki 5,0 g 16x13 - centralka polini niebieska sprężynki polini niebieskie . Na starcie potwór kręci aż 10,500 Rpm po czym spada do 8000 rpm przy 50 Km/h i na pełnej manetce strasznie długo się zbiera ale gdy dostanie już przy tych 65 Km/h strzała znowu idzie jak wscieły pytanie w którym kierunku iść za dużo powietrza i za mała dysza czy za ciężkie rolki i bawić sie napędem ?

może sie zalewa środkiem zakresu. kształt iglicy może robić. ale mogą i rolki. a nawet niezgranie wydechu z cylindrem
to niestety pytania do wróżki a taki na chwile słabnący silnik to najgrosza sprawa do wyeliminowania

Dałem rolki 4,5 zamiast 5,0 i centralke z soft na medium S6 skuter od samego poczatku ladnie trzyma 9,500 obr. Tak że ogarnietę.

Filtr seria zwężka usunięta dysza 75 czasami podczas jazdy zrobi buuu i zgaśnie. Dałem dysze 85 ledwo jedzie. Zostawiłem 85 włożyłem stożek idzie jak wściekły ale na początku przerywa dopiero po chwili nabiera mocy więc go zalewa dobrze myślę ? czyli na stożku z 85 dać np. 80 dysze ?

nie wiem czy dobrze myślisz. kolor i stan świecy ci powie co masz