Aby zarejestrowac sciga musze miec 18 lat ?

No tak jak w temacie , czy muszę mieć skonczone 18 lat aby zarejestrowac Sciga na siebie ? bo mam dopiero 16 lat . Bo to ważne bo nie wiem czy brac z papierami czy bez .?

możesz na siebie ale musi być rodzić i potem jest sporo problemów (wszystko legalnie) jeżeli chcesz sprzedać , chyba że skończysz 18 lat to już normalnie możesz selnąć

Tzn po co rodzić ?> jak kupiłem Italjeta to wszystko na siebie Oc , zarejestrowany na mnie i rodzic nie był mi potrzebny , a do cbr juz tak ?

mr.Jeremy napisał:

jak kupiłem Italjeta to wszystko na siebie Oc , zarejestrowany na mnie i rodzic nie był mi potrzebny


Ale Ital to chyba 50 nie ?!

Ale Ital to chyba 50 nie ?!



a co to za różnica był potrzebny podpis na umowie kupna-sprzedaży

ale sa ponoc problemy z przerejestracja w urzedach jak własciciel nie skonczył 18 roku zycia ;))

To, że nowy właściciel pojazdu nie ma na prowadzenie go uprawnień, to nie problem(o dziwo). Można zarejestrować na siebie nie mając 18. Owszem, urzędasy mogą się ciskać z powodu braku prawka, ale to ich obowiązek zarejestrować, jeżeli wszystko się zgadza :wink:

Wiesz, przecież właściciel niekoniecznie musi tym jeździć.

Ale jest tak. Mialem tph na siebie. Przy sprzedazy musiaelm najpierw prawie 2 miechyu po sadach rodzinnych się gonic ;/ wiec rejstruj na starego a pozniej na siebie przerejstruj.
P.S. Bylem tylko wspolwlascicielem

Wystarczy podpisanie zgody na umowie przez rodzica. Nie ma żadnych problemów.