3 pierscieniowe tloki pistona,

Ostatnio przegladalem “Motocykl” z listopada i natknelem się na tloki 3 pierscieniowe przeznaczone do lekkich motocykli i skuterów. Sa one dostepne do 50ccm? jak tak to gdzie to dostac. I czy te 3 pierscieniowe daja lepsza kompreche i wytrzymalosc?

3pierścienioweź? One czasem nie są do 4tą? Bo w 2T to raczej trudno o raje bytu takich tłoków

siwy_fact, do 2t właśnie. Jawy 350ts tez np. maja 3 pierscienie ':wink:

Danielson napisał:

daja lepsza kompreche i wytrzymalosc?



na pewno szybciej cylinder się zużyje :D

A jeśli tu o tlokach to co o tym sadzicie ? http://img689.imageshack.us/gal.php?g=alim1120.jpg caly tlok zmatowiony, rysy na szerokosc paznokcia cala powloka zjechana. cyl ma w 2 miejscach zjechany nicasil i ma rysy tez na grubosc palca. Bedzie to miala zblizona kompreche do nowego czy raczej nie ?

albo ja czegoś nie rozumiem albo ty se bekę kręcisz , jak taki coś może dobrze chodzić :smiley: zresztą :smiley: te zdjęcia są kiepskiej jakości :smiley:

nie mogę lepszych zrobić. Czyli zmieniac tak ?

[ Dodano: 18-12-2009, 12:34 ]
to sa chyba skutki tego ze na mixolu jezdzilem xD 100km tylko to ma

[ Dodano: 18-12-2009, 14:16 ]
Wie ktos ile +/- powinien mieć barow airsal moj ? ile da się jezdzic a ponizej ilu do wyjebaniaż

Danielson napisał:

nie mogę lepszych zrobić. Czyli zmieniac tak ?

[ Dodano: 18-12-2009, 12:34 ]
to sa chyba skutki tego ze na mixolu jezdzilem xD 100km tylko to ma

[ Dodano: 18-12-2009, 14:16 ]
Wie ktos ile +/- powinien mieć barow airsal moj ? ile da się jezdzic a ponizej ilu do myble byble?




Ja leję na małossim 70 różowy Orlenowski olejek i jak po ~300 km zaglądałem to 0 rysek :P

ten orlenowski wcale nie jest taki zły :smiley: sam go leję i polecam :stuck_out_tongue:

a na mielochu danielos nie pisze jak kompresja powinna być ? bo teraz nie wiem jaki dokladnie masz cylinder ^^ sprawdź może tam będzie odpowiedź

mam t6 racing airsala powinien mieć kolo 10-11 a ma niecale 4 xD