17,5 - same problemy

Siemka :frowning:

Dawno temu przyszedł gazior ale nie chciało mi się go zakładać… ale wczoraj go wyczyściłem i założyłem. Najpierw nie chciał odpalić to kolega mi powiedział ze mam zdjąć filtr ( stozkowy jest ) i przytknąć ręke tak gdze był filtr… odpalił… ale jak tylko wezme reke z filtra to dostaje sam max obroty wpije się na maxa i gaśnie i znowu max obroty i gaśnie… a jeśli trzymam ręke w pewnym odstępie to ładnie chodzi na wolnych obrotach ale jak dam gazu to buuuuuuuuuuu… :expressionless: i gaśnie. Te srubki są skręcone na maxa ( od powietza i ta druga ) co mam zrobić??

p.s. wypluwa mi benzynkę przez otwór gdze ma byc filtr… :shock:

sorki za konstrukcje zdan ale jestem zdenerwowany :-x

widać ma za dużo powietrza a za małą dyszę główną…

na pewność

i co mam dać większą dyszę?? i bedze ok??

no a co Ci szkodzi spróbować?
jak dajesz gazu i się takie buu robi i w dodatku jak nie zatkasz otworu od powietrza to rosną obroty i gaśnie to na pewno coś z ilością powietrza nie tak. albo masz gdzieś nieszczelny ten gaźnik.

regulacja to raz a dwa , strzela ci może?? bo jak tak to membranki :slight_smile:

wrona napisał:

bo jak tak to membranki :)


nie bo wyjąłem gazoir 12 i było ok a jak włozyłem 17,5 to sa jaja :-/

no a co Ci szkodzi spróbować?


tylko ze dysze to se muszę kupić, bo nie mam innych :-x

krzysiek508 napisał:

tylko ze dysze to se muszę kupić, bo nie mam innych


to już mogłeś zamówić dysze w ten same dzień co gaźnik kupiłeś, to było pewne że na dyszy która jest w gaźniku nie będzie ok, czegoś Ty się spodziewał? że kupisz gaźnik wsadzisz i gotoweź
W ogole niepotrzebnie trochę założyłeś temat bo nawet nie pobawiłeś się dyszami tylko od razu na łatwizne i na jednoslada niech oni myślą. xd

nie bo wyjąłem gazoir 12 i było ok a jak włozyłem 17,5 to sa jaja :-/



ja miałem identycznie , mebranki padły po włozeniu 17,5

pierwszy raz założyłem większy gazior i pierwszy raz mam taki problem :oops:

bo gaźnik jest niewyregulowany, wsadzić wiekszą dysze o 10 jednostek … ( wyPPPIerddzielic ten stożek i dać seryjny[przy takich gaźnikach sa nawet lepsze])
iglice dzwignac i przykrecic powietrza (srubka do regulacji ) jak będzie dostawal za duzo benzyny i będzie kopcil na niebiesko to w druga stronę i tak az do skutku !