100km/h i Quest Q3

Witam ! Jestem tu nowy także za ewentualne błędy z góry przepraszam. Mam Quest Q3. Od lipca jego serce to cylinder no name 80cc, mam też stożek. Teraz zakupiłem wario (zamiennik Naraku). Z mojej “maszyny” chciałbym wycisnąć conajmniej 95-100km/h. Powiedzcie mi co może mi w tym pomóc. NIE INTERESUJE MNIE ZMIANA GAŹNIKA. Może głowica. Pomóżcie… :-/

klescik napisał:

Quest Q3

klescik napisał:

conajmniej 95-100km/h.

te 2 rzeczy się wykluczaja. Z chinskiego 80ccm max 60-70 realne wyciagniesz. Jesli chcesz 100km/h wloz silnik p/g i zrob full sporta 70ccm :) innej opcji nie ma ;/ sory

Na chińczyku nie wyciągniesz REALNEGO 100km/h … licznikowe przy przekłamywaniu 30km/h to będzie :stuck_out_tongue:
Mógłbyś se zmianiać gaźnik, głowice, wario, sprzęgło itd. itd. ale różnica i tak będzie znikoma …
Najrozsądniejsze będzie swap silnika na Piaggio/Gillera - jak już kolega wyżej wspomniał …

RudY napisał:

Najrozsądniejsze będzie swap silnika na Piaggio/Gillera


Ale sam swap mu nie da oczekiwanego wyniku. Na p/g na koleczkach 10tkach (przyjmijmy ze to ac) to z 70-80 real v max na serri nie więcej wiec 70tka by musiala byc jakis tłumik i gaźnik i wtedy by poszlo :) wiec z 2 tys bys musial wydac. Kolo 600zl silnik (kupujesz bez wydechu cyla gaźnika ) kupujesz np. s6 sp 530zl okolo, dellorto 19mm z 200zl no i yasuni R i dzida wtedy kolo 100 poleci :)

po pierwsze nie “kółeczkach 10tkach” tylko 12stkach. Wiem, że się da wyciągnąc a ty głupoty gadacie. Dziwne, że na innych forach ludize mówią, że się da. Można zamykać

Mówimy Ci !
Licznikowe … NIE REALNE !
Licznikowe to kurde można i 120 wyciągnąć zależy tylko ile licznik przekłamuje :slight_smile:
A te inne fora to na pewno forum Questa Q3 w którym każdy użytkownik jest zakochany …

Jeszcze ja chce coś dopowiedzieć;)

Więc tak w bajki nie wierz typu mój chińczyk w 4T idzie 100km/h

Więc tak po pierwsze to cylinder MARKOWY o pojemności 90ccm byś włożyć i głowice 4 zaworową głowicę do tego full porting i polerowanie kanałów w głowicy, powiększenie gniazd zaworowych i większe zawory;)…

Bardzo duży gaźnik

Dobry napęd i długie przełożenia to wtedy wyciśniesz te 100km/h z bólem;)