zmiana z 98 na 95

Niech każdy kto jest ciekawy zaleje sobie kilka razy 98 i 95 i niech sprawdzi. A jeśli chodzi o 98 to na każdej stacji jest też inna.

Ogólna zasada => Jeśli nie widzisz różnicy to nie przepłacaj. A jeśli widzisz różnicę to możesz dopłacać.

Zresztą => to jak z olejem - można lać tańszy i twierdzić, że na droższym nie widać różnicy jak i lać droższy i różnicę odczuwać. Każdemu według uznania.

Dominik ty sądząc po zdj masz 2t to u cb tej różnicy nie będzie czuć ale co do 4t to jak masz może 4t gdzieś tam w garażu to sprawdź sobie i się przekonasz :D Albo jak znajomy twój jakiś ma to niech ci pożyczy na 1 dzień i obczaisz :D Pozdrawiam Technik374

Ja nie tankuję gdzieś na BP czy na Lotosie ja tankuję na Bliskiej i u mnie tą różnicę czuć , ja do swojego Spidera wsadziłem 65cc nwm jak na 50 ale u mnie tą różnice czuć :D Wcześniej ktoś poruszył kwestię większego grzania się skutera na benzynie 98 , ale to jest nie prawda , wiem bo sam to już przerabiałem , ja ważę 50 kg kolega 70 kg no i skuter 90 kg i była taka dosyć duża górka i gdy jechałem 60km/h to zwolnił mi do 50km/h ,a gdy w drodze powrotnej wlatywałem pod większa górę 50km/h to podlatywałem pod górę dałem tylko troszkę więcej gazu i wleciał 50km/h :D I co z tego wynika że na 98 wcale się mocniej nie grzeje bo wtedy on nie ma takiego wysiłku jak go bujniesz to on idzie i wszędzie wjedziesz :D

Technik374 napisał:

Dominik ty sądząc po zdj masz 2t to u cb tej różnicy nie będzie czuć ale co do 4t to jak masz może 4t gdzieś tam w garażu to sprawdź sobie i się przekonasz :D Albo jak znajomy twój jakiś ma to niech ci pożyczy na 1 dzień i obczaisz :D Pozdrawiam Technik374

sprawdzalem

ps skad jestes? jakie są te gory u Ciebie ze na 50ccm 4t jedziecie 50 km/h

Pomorskie Okolice Słupska ,a tak dokładniej Kępic

65cc tylko że mój v-max to 85km/h a te góry są spore i jak tak we 2 to na 98 to 65 wlece ,a na 95 50 tylko :( Nwm od czego to zależy , ale uwierz mi że na 98 ma lepszą piz**

Tak 15 km/h szybciej dzięki paliwu, może rakietowe zalałeś przypadkowo...

Ja mam 4T, baotian który miał cylek 90 , było testowane 98 i nie było różnicy, w baotianie 50ccm i torosie też różnicy nie czuć na 98, bardziej odczuwalne jest chłodniejsze powietrze na dworzu.
A dłubałeś coś przy tym silniku czy seryjne 50 ?

lucek71 napisał:

Tak 15 km/h szybciej dzięki paliwu, może rakietowe zalałeś przypadkowo...

x2 lol

Technik374 napisał:

65cc tylko że mój v-max to 85km/h a te góry są spore i jak tak we 2 to na 98 to 65 wlece ,a na 95 50 tylko :( Nwm od czego to zależy , ale uwierz mi że na 98 ma lepszą piz**

ze niby 85km/h to po prostej? lol na 65 ccm to widze, ze tylko 5km/h mniej od mojego hurricane z dobrym tunningiem?