Zipp PRO 50 - Opinie i Dyskusja

wygląd dość ciekawy, ale 4,500zł za 2 letnią 50 to trochę dużo, szczególnie, że to keeway a nie Kymco

http://moto.allegro.pl/yamaha-tzr-80-50-21km-95r-lodzkie-okazja-i1851152713.html

to jest jeszcze ciekawe, ale jak na 80 21KM nawet jak na 2t to dużo nie wiem w jakim stanie są tam wał i reszta przeniesienia napędu

Aha, nie orientujecie sie czy Yamaha TZR 50 to 2t czy 4t a jak 2t to czy ma ten dozownik??

dajkam napisał:

wygląd dość ciekawy, ale 4,500zł za 2 letnią 50 to trochę dużo, szczególnie, że to keeway a nie Kymco

Ona jest nowa, po prostu produkowana w 2010r. ... Po drugie, nie kupował bym tego kinroada. Z boku on wygląda śmiesznie...

Po trzecie, trochę wiekowa ta tzr'ka... Według mnie studnia bez dna... Poza tym za 3000zł za takiego rzęcha, w którego jeszcze będzie trzeba ładować kasę to dużo... Ziomek tam pierdoły pisze według mnie. 130km/h bez tuningu? Chyba z Mount Everestu.... Możesz pojechać, sam sprawdzić, ale kasy w to będziesz musiał trochę władować.

Co do X-Ray'a to odradzam, ma różne wady konstrukcyjne które potrafią ujawnić się podczas eksploatacji.

Każda TZR-ka to 2T, może mieć dozownik ale nie musi jak ktoś zdemontował. Poza tym ta co podałeś to padło, przebiegu ma z 40 tys. nakręcone, a to jest malutki, wysilony silniczek. Nie mówiąc, że o części do tego trudno... Cylinder już po którymś szlifie, pewnie już na ostatnim nadwymiarze, jak ma tłok Power Force to równie dobrze mógłby mieć inny najtańszy chiński z allegro. Do tego ten wydech od ścigacza :D. Brak słów... Jeśli cylinder jest zdrowy i ma dobrą kompresję to może do 120 się rozpędzi, ale przy tym spali z 7L minimum. Gorszego sobie wybrać nie mogłeś.

Poza tym może tak załóż nowy temat z pytaniami o moto a nie offtopujesz? To jest temat o Pro 50.

Dobra Zapomijcie o tym szajstwie. Zipp dawno odleciał. Teraz Pojedynek na cenę i jakość wykonania (nie chodzi mi o moc bo mają tą samą)

Co Wy byście wybrali.

Yamaha TZR 50 czy Peugeot XR6

Według mnie yamaha ma lepszy wygląd (zajeżdża Yamahą R1) ale za 4000zł kupi Peugeot-a z przebiegiem 6000km z 2004r a nawet 2007r (znalazłem kilka ofert). Za yamaha w takim stanie z 2007r trzeba dać min.5-6tys zł