Zipp po wymianie cylindra bierze olej i kopci- paliwo i olej dobrej jakosci

1. Chłopie, opamiętaj się, wiesz co to są znaki przestankowe w postaci kropki, przecinka itd? Czytać się nie da i nie wiadomo o co Ci chodzi. Zacznij pisać jak człowiek.
.
Kol. arasz74 mówił Ci, że jako pierwsze masz zmienić mechanika. Ten jak widać coś spierniczył i nawet nie poczuwa się do wzięcia na siebie odpowiedzialności za spapraną robotę (cyt.: ...czy to zrobi na swoj koszt ... to mowi a z jakiej racji...). Olej go i szukaj innego. Popytaj w okolicy, czy ktoś nie zna dobrego i sprawdzonego co podchodzi do roboty z sercem. Nawet jakby trzeba jechać ze skuterem na lawecie 20km to warto.
(...zobaczymy co powie...) . Nic nie powie, będzie się pewnie wymądrzał. A jak powie, to odbierz moto i szukaj innego mechanika.
(...jakie moga byc przyczyny...) - wyżej były odpowiedzi. Coś źle zrobione.

gadałem z nim przed chwilą i mowi ze rozkręci go i sprawdzi jak cos nie tak bedzie to zrobi na swój koszt bo mowie mu, ze dałem panu 320zł i jak odpaliłem to po paru km na stacji juz zauważyłem ze kopci i czekam rozkręci go sprawdzi co jest i zobi mam nadzieje dobrze, zmieniałem cylinder w skuterze u niego juz 2 razy i było zrobione wszystko elegancko tylko teraz cos mu nie poszło widac.

Fajnie by było gdyby poczuł się do winy i naprawił. Może się wykręcać po pół roku ale nie po 120km. Powodzenia!

Dzięki czekam az zadzwoni do mnie już z gotowym skuterem, pytałem jak z nim gadałem ze to moze uszczelka pod głowicą pusciła czy cos ze ma wiekszy apetyt na olej a on ze ja odpaliłem i pyka dobrze i nie kopci to powiedzialem niech pan zrobi nim 5 km i zostawi w cieniu na wolnych obrotach izobaczy bo na słoncu to wiadomo ze nie widac tyle co pod wieczór jak z ryb wracam ze strumień spalin widac za mną, to powiedział no rozkręce i sprawdzimy moze cos z głowicą bo cylinder nowy i wszystko porobione to nie wiem jakim cudem kopci ale zobaczymy, czekam zadzwoni to sie dowiem to wam napisze, na pewno musi to zrobic i nie odbiore go dopóki nie bedzie zrobiony tak jak sie należy zebym mógl jechać spokojnie i nie mysleć ze jak ktos sie spojrzy to powie " o qrwa ale mu kopci "

Już skuter zrobiony, uszczelniacze zaworów czy cos byly przegrzane ze byly twarde jak kamień, teraz skuter dymku nie pusci ani nic i o wiele lepsze odejscie ma i mruczy z wydechu niczym quantum 125ccm :D a mechanik zrobił mi to za darmo, tylko mowi ze akumulator słabiutki i jak odpalałem starterem to ciezko ma, jak to mozliwe ze akumulator słaby jest jak go kupiłem nowego 2 tyg temu ? co moze kraść prąd?

A teraz przeczytaj pierwszą odpowiedź w twoim temacie stronę wcześniej,
co do aku to że nowy nie znaczy że dobry.