.....Zico Simpli......

ludzie ale wy macie fantazje zrozumcie że chinole nie pocisną 85 mój peugeot nie wiem czy by po odblokowaniu leciał 80 wiec… a jak leci już te 75 tak jak napisał sousik, to to już jest rzadkość

Jak na chińszczyzne to ładny. Z tego co słyszałem to Polacy robili projekty i źlecali Chinolom budowe. Pozdr :stuck_out_tongue:

Co z tego ze polacy projektowali jak wykonanie MADE IN CHINA??? Jak ja bym mial wydac 4800 na zico simpli to kupilbym roxa lub sr runnera neos i wiele markowych sprzetow 3 letnich.

Ludzie, moj brat ma żbika 50 4t i 75 licznikowe lata, samochodem mierzone 75 runnerem okolo 74

to jest 4t czy 2t ta podróbaż

Zbik 4t

chodzi mi o tą “factorke”

Skoro ma zakręcony wydech to 2t

ja mam piaggio zipa 8 lat temu zarejestrowany pierwszy raz :slight_smile: ale po kapitalce bierze wszystkie chinole prócz tych z 2008 roku nowych. patrzcie ze zaden chinol tyle lat by nie wytrzymal

Mi się tam podoba :slight_smile: Fajne dobrane kolory i stylistyka.Jakby go jeszcze poddać tuningowi to niezła maszyna by była :slight_smile:

nie no mi tez on się podoba. ale wkurzają mnie filmiki na youtube gdzie robią porównanie np. piaggio zip vs. Zipp vapor i na dodatek vapor wygrywa :lol: :-x

Posiadam Tego Zipa Simpli i nie mówcie mi ze nie poleci 75 km/h bo jeżeli nie jeździliście an tym to jak można coś mówić o nim?? Nagram filmy z jazdy i będziecie mieli dowód ze poleci 80 z lekkiej górki.

A licznikowe, czy mierzyłeś GPSem, hę… :?:

Bo jak licznikowe to wiesz… :573:

pewnie że licznikowe… w życiu chinol 75km/h nie poleci…

traktujcie poważnie nonsensopedię :expressionless:

Dziś zostało sprawdzone z autem i miałem 77 z górki więc nie wiem jak wam to udowodnić ??Zamontować 10 Różnorakich liczników??
To nie jest po pierwsze pierwszy lepszy “chiński 2T”.
Może się to wydać śmieszne ale jest produkcji tajwańskiej i to jest to ze nie produkowany w chinach.

Wiesz, z górki to mój jedzie 73. A ile tobie z tej górki pokazywał licznik?

Po prostej w dwie osoby lece 70 dyszek.Tyle samo co na budziku w dwóch autach .

70 dyszek = 700 km/h ;/ mysl zanim cos napiszesz

PS: Ja swoim triadem 2 zamykam licznik z “lekkiej” gorki ale wierzcie mi na 50ccm nie ma co liczyć w chinolach aby licznik zamknely :wink:

SemirGerkhan napisał:

70 dyszek = 700 km/h ;/ mysl zanim cos napiszesz

PS: Ja swoim triadem 2 zamykam licznik z "lekkiej" gorki ale wierzcie mi na 50ccm nie ma co liczyć w chinolach aby licznik zamknely ;)



Od wczoraj na forum i wielki znawca się znalazł.
Na dodatek górnik i spammer.