zastanawiam się nad pierwszym skuterem 50cm3

Bea, zaproponuj coś Michałowi bo z ciekawości uschnie...

Eadem, nie wiem jak to jest, nie zapuszczam zarostu;)))
Hipster na chopperze? Co ty na to? - interesujące prawda?;)
Nooo dobra... że skrzydłami Harleyowskimi jeżdżę , to już wiecie , więc... wydedukować łatwo, że Harley jak najbardziej TAK, ale ten "odchudzony" Harley, zwłaszcza z przesadnie długim widelcem (chopper) jakoś mnie nie przekonuje. ;)
Hmm.. jest też druga strona medalu - zabawki sportowe , którymi musiałam przestać się bawić że względu na rodzinę ... ale kiedyś udział w "Isle of man" będzie w moim zasięgu;)))
*****
UFO, ja tam Michałowi propozycji nie będę składała - za stara na to jestem - dzieci nie jadam;)))
A zresztą on , zdaje się , podziela Wasze uwielbienie do retro designu , niech więc się lansuje w stylu retro - Na zdrowie!... :)
P.S.
Michał mógłby przejrzeć wątek, w którym dodał ten temat, czyli " Co wybrać ".
Ile razy można wałkować ten sam temat, nic dziwnego , że Wombata dopadła znieczulica;)

bea555 napisał: Michał mógłby przejrzeć wątek, w którym dodał ten temat, czyli " Co wybrać ".
Ile razy można wałkować ten sam temat, nic dziwnego , że Wombata dopadła znieczulica;)

Nie każdy ma czas przeglądać milion tematów i odpowiedzi w danym wątku. Jest pytanie - jest odpowiedź. Akurat Wombat jest tu mega przykładem. 10500 postów z anielską cierpliwością wyjaśniających co i jak. Czasem bat się pojawia ale zawsze w temacie:) Taka postawa ciekawskich zachęca do dalszego czytania, zdobywania wiedzy itd. Ja wiem że czasem pojawia się prywata, ktoś tu częściej zagląda, można pożartować. Tylko co myśli założyciel tematu?:)

Ja tam nie uwielbiam retro designu. Mi nie pasi i źle bym się na takim czuł. Ale jak komuś odpowiada i się na takim widzi.... to każdemu wedle potrzeb. Jest wybór.

Dokładnie. To autor tematu chciał retro, więc o modelach retro gadamy. Przecież nie będę próbował chłopaka namówić na Aprilę SR, a tym bardziej, żeby kupił biegówkę RS, bo skutery są dla ...kolarzy :-))) My tu tworzymy całkiem zgrabny ...peleton :-)))