ZAPROSZENIE - WYSTAWA MOTOCYKLI I SKUTERÓW 20-21 LUTEGO 2016

Rzeknij tylko słowo, a stawię się na rumaku. Może minizlocik i jaka picza po...?

jeżeli nie będzie padać to przed południem odwalam fuchę, odstawiam samochód i jadę pierdziszewem. Taki jest plan.

OK. Czyli zobaczymy co nam aura podaruje :-)

No właśnie nie zapowiada się dobrze, bo w nocy będzie padał deszcz ze śniegiem i śnieg, a w sobotę +2+3C. Może być ślisko...

Zmienia się cały czas. Koło 18-tej było że opady deszczu mizerne i do około 8 rano a teraz jest nawet śnieg przeciągnięty w okolice godz.10.

U mnie pada to pewnie i do was dojdzie.

Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du-Pa-Du--Pa-Du... :-(

Wydaje mi się że na piątek trzeba mieć specjalne zaproszenia dla prasy albo dla firm, z tego co wiem to wystawa dla "Ludu" jest dostępna w sobotę i w niedziele. Tak to chyba wygląda nie sprawdziłem dokłądnie bo wczoraj ustawialiśmy stanowisko i nie miałem czasu.

W razie czego podaj telefon kontaktowy do siebie, mam kilka zaproszeń na sobotę i niedziele i pomocnym osobą z forum chętnie je udostępnie.

790533121 Bartek

Eadema niestety na targach nie będzie :-(

Dobra zbieram się i jade na targi, do zobaczenia na miejscu:)
Wczoraj aura nie dopisała ale i tak na targach pojawili się motocykliści na swoich maszynach.

Same targi to chyba dokładnie to samo co było na ubiegłym roku na Marsa, te same firmy, jak dla mnie nie ma różnicy chociaż mogę się mylić trochę:)

Oczywiście jest stoisko Kymco.

Druida też nie będzie... Kicha :-(

Ja będę gdzieś 11:00 albo chwilę po zobaczę czy będzie to czego szukam :)

Ty o kasku, czy junaku? :-)

No dobra, wycieczka odbyta.
Niestety nie napatoczyliśmy się na stoisko kolegi UGHR, mimo usilnych prób, ale to dlatego, że nas... w sumie... wyrzucono :-(
Ale to się prosi o komentarz przy artykule o targach, a nie tu.

Za twarzowe was wyrzucili? :D

Hahahaha! wyrzucili nas dlatego że jakiś penis do szczania nie nadał nam kodu kreskowego

Skomentowałem pod artykułem o targach.

Co wy jaja w promocji zeby was kodami oklejac:D

A mówiłem zadzwoncie do mnie, miałem dla Was kody kreskowe i wszystko:)

Który to tekst o tych targach?

Ogólnie dziś to była masakra od 10 do 18 masa ludzi , cały dzień gadania, usta mnie bolą od tego gadania, ale jesli jutro przyjedziecie to też Was oczywiście zapraszam, do zobaczenia.

Pod tym napisałem:
http://www.jednoslad.pl/targi-motocyklowe-moto-expo-w-warszawie-19-21luty-ceny-biletow-i-godziny-otwarcia/