Zakup motoru

Mylisz się kolego ponieważ pisze z jednego konta a dla siebie zostaw te uwagi.

Chłopak prosi o pomoc a nie czepianie sie o jakieś loginy i wgl.

szybki6666 napisał:

Mylisz się kolego ponieważ pisze z jednego konta a dla siebie zostaw te uwagi.

Spoko, nie o ciebie tu chodziło. Stali bywalcy wiedzą, kogo miałem na myśli.

szybki6666 napisał:

Mylisz się kolego ponieważ pisze z jednego konta a dla siebie zostaw te uwagi.

Niestety nie mogę.
We trzech rejestrujecie się dziś w odstępie godzinnym, macie tego samego dostawce neta, w dwu przypadkach ten sam adres IP i wszyscy jak na razie dość bezładnie i niegramatycznie się wypowiadając udzielacie się w jednym wątku koniując jednym modelem. Lekko bez sensu bo mowa o motorze a bicie piany o skuterze. Nic tu się kupy nie trzyma. A w zasadzie to jedna wielka kupa.
Takich zbiegów okoliczności nie ma. To nuda?

To jak bo już się pogubilem warto brać skuter kengway euroboy bo jak narazie myślę nad zakupem bo jak czytałem to ludzie polecają ten skuter bo jest mało awaryjny a odgłos jaki wydaje skuter nie ma znaczenia tylko pytam czy ten skuter sprawdzi się na trasy do 200km odległości

bardzo sporadycznie i nie jadąc pełnym ogniem pewnie da rade. ale tutaj raczej coś mniej chińskiego, chłodzonego wodą lub olejem by było lepsze. no kymco bet&win - one takie trasy robią

Chcesz robic trasy do 200km na skuterku 50cc chinskim? Zycie Ci nie mile?

szybki6666 a wiesz że kopiesz się z koniem [modem]

Podejrzewam że nawet przez myśl mu nie przeszło ..... Pouczanie a nawet obrażanie moderatora to jak wkładanie przyrodzenia w rozpędzony napęd CVT - to tak żeby nie było zupełnie offtopic :)

Panowie uspokujcie się ją tym motorem będę takie trasy do 200 km będę robił raz na miesiąc i to nie bo jakieś 80 /90km w weekendy(nie każde) a przeważnie to ja tym skuterem będę jeździł do roboty czy na ryby ot cała filozofia ;) i dla tego pytam czy warto się pchać w taki właśnie skuter

Paweł nie warto miałem kilka i przy 178cm wzrostu nie wygodne jak ch.. a poza tym w 2t i lot 100km w jedną może siezakończyć lawetą,plastiki o kant D rozbić,jak napiszesz skad jesteś to się coś znajdzie godnego polecenia.Co do apki i am6 to jest to silnik mocno wyżyłowany i pada często,mżna pomyślec o swapie na 4t 125

nie ma znaczenia czy będziesz tak robił codziennie czy raz w miesiącu.
to nie są silniki projektowana do takich jednorazowych przelotów.
To sa motorki do potyrkania się 12-20km na rybki lub po zakupy.. i to przy założeniu że na tych 20km i tak się ze 3 razy zatrzymasz bo światła, bo to bo tamto.. ale tak siąść na trase i walić 4-5h z przelotową 60-70 ciurkiem to jest śmierć dla tych silników. Wyczyn dobry raz na rok.
Do tego jest potrzebny trwalszy silnik i to najlepiej z bardziej stabilnym chłodzeniem (ciecz) lub o większej masie. Kymco Bet&Win spełnia takie wymagania, Yamahy chłodzone cieczą.. itd