Zakończenie lata sosnowiec 16 października 2010

Przegladzik zrobiony ;D na 99% bede no chyba ze cos bardzo waznego mi wypadnie ale raczej w to watpie wiec do zobaczenia w sobote kolo 12.30 na Statoilu w Czeladzi. ;]

No ja swoim skuterem raczej nie przyjade, mam nadzieje że mnie patryk zabierze :D

To musisz z nim o tym pogadac ;D a co nie da rady odkrecic tej sruby ? ;/ Postaraj sie jeszcze cos jutro wykabinowac wogle co to za srubka ci sie urwala ?

od mocowanie tłumika przy głowicy. Ale i tak nie dotre go w jeden dzień, a zlot jedzie gdzieś 60 nie 30

Ty Kapuchon - bo ja nie bardzo moge go wziac, bo mam juz plecaka :roll: ... a ty bys nie mogl go wziac z tej stacji ?

Niestety nie moge bo mam taki maly skuter ze sam siedze na koncu kanapy bo inaczej zahaczam kolanami o kierownice wiec niestety ale ja odpadam Sory ;/ Wodzu tez pewnie nie da rady kogos wiezc Jasiu a nie masz pozyczyc od kogos skuterka lub jakiegos znajomego ktory jeszcze tam jedzie ? Cholera no sorki ale ja nie dam rady kogos wiezc ;//

Kurde jestem max zly... niestety nie bedzie mnie na tym zlocie bo wypadla mi pewna pilna sprawa. Sory ale sam nie wiedzialem i jestem wk******y Jak by mi sie udalo jechac to dam jeszcze znac.

No mnie raczej też nie będzie

Ja jeszcze nie wiem, Patryk skoro jedziesz to zajrzyj jeszcze jutro kolo 9 tutaj ok ? Bo jeszcze sam nie wiem i nie wiem dokladnie o ktorej bede wiedzial bo musze uzyskac pewna wiadomosc od pewnej osoby i wtedy bede wiedzial i jutro do 10 dam na 100% znac Tak czy Nie. Chyba ze jesli chcesz to zrobimy tak ze podaj mi swoj numer telefonu jesli chcesz a ja ci wysle wiadomosc sms czy bede ale tutaj tez napisze rano.

Masz kapuchon moj numer na pw.
Cos czuje, ze sam bede na staotilu o 12.30 :roll:

Wodzu ma jeszcze byc ale rano dam ci znac smsem czy bede. Lub jeszcze dzisiaj tutaj, rano tez ci tutaj napisze oraz smsa.

No jeszcze przecież kolege bierzesz patryk ;p

no biore kumpla wiem ale chodzi o moto .

Kapuchon napisał:

Wodzu ma jeszcze byc ....

Witam.

Wodzu jak pisze że będzie to będzie :) choćby ch na ch stawał :)

Dobra bede z kolega o 12.30 na Statoilu w Czeladzi poznacie nas po tablicach SZ ( ja bede na moim srebrnym potworze ) :D