Zagłębie Dąbrowskie

Mam zamiar kupić Inca Sprint czytałem już parę tematów, w sumie to chyba wszystkie na jego temat, koledzy mnie ostrzegają żebym się dowiedział czy mi nogi nie będą o kierownice zahaczać mam 180cm, ale chyba nie :roll: ... Czemu chce akurat taką? jeździłem na Coliberku, dobrze się jeździło a jak przeczytałem, że niektóre rzeczy są lepsze od rzeczy Colibra to mnie trochę zmotywowało do zastanowienia się nad nim bo po 1 małe pieniądze za niego - marne 1900 - po 2 wygląd zewnętrzny.

Dzięki WODZU za miłe przyjęcie :wink:

Pozdrawiam

WODZU ja tez teraz smigam takimi predkosciami, przy wyzszych spalanie mnie zjada .

Więc.....

Użytkownicy skuterowo.com mieszkający w rejonie zagłębia - odezwijcie się. Zrobimy może wzorem kolegów z Warszawy jakieś spotkanie na jednośladach. Macie znajomych na wariatach którzy jeszcze nie wiedza o tej stronie - zapodajcie im info.

Co do spotkania - proponowana data : 3.lipiec.2010 - sobota, godzina 17.00 pod halą Żeromskiego (główne wejście) w Sosnowcu.

Czekam na propozycje i akces:)

Po zorganizowaniu proponuję przejazd na stawiki (Naftowa) i może jakiś grill czy coś podobnego. Niech Wszyscy zobaczą jak się organizują ludzie z Zagłębia:)

Pozdrawiam

Oczywiscie jestem na 100% .
Ile ludzi na razie planowanych?.

2:)

Ale zapodam także info na stronie Czeladzi.

aha spoko ; d.

i jak ze spotem ? :P

Jak narazie echa stadionów:)

no lipa, lipa ^.^

Odświeżam temat :)

Ludzie z okolic Zagłębia - ujawnijcie się :)

Pozdrawiam

Ja też jestem z Czeladzi i nawet blisko siebie mieszkamy (żytnia) i jak się nie mylę to chyba z widzenia Cię znam