Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Kowal napisał:

A ta zielona buda to coś Kibel zamontowany na motocyklu? I ten fotel (z maluchaż)- wioska trochę.


Wioska ? Dziwne że każdy ! KAŻDZIUTKI ! się na niego patrzył :)

Ale dobra ...
jak niektórzy wiedzą byłem na wycieczce 3-dniowej ...
przed wycieczką bawiłem się w "odblokowywanie" DT bo mogła tam być blokada :P
Spier***em pewną rzecz o której nie chce mi się pisać ...
Niby jakoś odblokowałem ale jest to dalej spier***e :/
Jeszcze przed wycieczką pozakręcałem co konieczne i odpalam ... i co ?
ODPALIŁ ! :D ale ... głośno że hohohoho :| zgasiłem dziada i schowałem ze smutkiem do garagu.
Dziś przyjechałem z wycieczki i wziąłem się za przemienienie tłumiora na seryjny.
Zmieniłem, odpalam, chodzi cicho ( bo seria jest masakrycznie cicha ).
Dobra - jazda próbna.
Już pomijam fakt że jest tak cichy że uhu i pół drogi jechałem na ssaniu... ale potem :)
jest coś takiego: do 6,5k jedzie normalnie spokojnie, ALE OD 7k obrotów ! nawet jakbym jechał 80km/h to jest takie JE*UT ! i targa jak postrzelony do 8,5k :P
No ale średnio mnie to satysfakcjonuje bo:
1. chce stuncić a od 7k to nie za bardzo
2. tor też nie 7k
3. spalanie pomijam :P
Ale wątpie ze jakoś to zrobie z powrotem bo to jest zepsute teraz :( jutro zmierze V-Max i zabieram się znów za rozbiórkę :P
No to się rozpisałem :) wątpię że komukolwiek będzie się to chciało czytać ale co mi tam :D

Tu jeszcze łup ze zlotu w B-B :)

Łeee, nie podoba mi się to zielone coś, może i się patrzyli, bo ciekawiło ich to, ale na pewno nie każdemu się podobał, najgorszy ten fotel z malucha. brzydkie światła (z przodu i z tyłu) i te rury dookoła.

[ Dodano: 21-05-2009, 14:28 ]
A co ty robisz z tą DT?

Kowal napisał:

Łeee, nie podoba mi się to zielone coś, może i się patrzyli, bo ciekawiło ich to, ale na pewno nie każdemu się podobał, najgorszy ten fotel z malucha. brzydkie światła (z przodu i z tyłu) i te rury dookoła.


Ojtam ... się nie znasz :}

Kowal napisał:

A co ty robisz z tą DT?


Za dużo się bawiłem z zaworem YPVS :P

ta zielona buda to na pewno coś innego niż inne motocykle i komfort jazdy musi być super , oraz jest to na pewno praktyczniejsze pod niektórymi względami niż moto , ale to jest BRZYDKIE i w ogóle wytraca urok motocykl

Wątpie że wam się to spodoba ale co tam :stuck_out_tongue:

Tych rzeczy które miałem dokupić ( opony crossowe, lampa przednia i tyla i kierunki ) NIE BÊDZIE !
Postanowiłem nie pakować w nią kasy … Dlaczego ? O tym za niedługo ; )

Ja wiem. Rower kupujesz…

No, bo będziesz stuncił rowerem, nie?

Gdziiieeeeee taaam ; PP

No to może jesteś w ciąży i zbierasz na wózek? :lol:

Nieważne co postanowiłeś, masz robić dalej tą DT bo… bo… bo ja tak chce! :smiley:

RudY napisał:

Kowal napisał:

A ta zielona buda to coś Kibel zamontowany na motocyklu? I ten fotel (z maluchaż)- wioska trochę.


Wioska ? Dziwne że każdy ! KAŻDZIUTKI ! się na niego patrzył :)



Każdy się na niego patrzyl bo jeszcze takiej wiochy to nie widzieli :D :P

Ja bym tylko wymienił te wielkie migacze :stuck_out_tongue:
i… może opony :smiley: A reszte bym zostawił a tak to śliczna Bestia

RudY co z twoja DT’każ? cos się dzieje czy nadal po staremu ?

Taa :stuck_out_tongue: Dostaje nowe paliwo i ostatnio była myta w kałużach :smiley:
A tak poza tym to hmm… nici :expressionless:

szkoda… a masz jakieś nowe plany np. cos z mechaniki ?? wiekszy gaźnik ? cylinder wiekszy ?

haha :smiley: jak założy większy gaźnik to ciekawe ile zacznie mu wtedy palić xD …

Rudy zbiera kasę na strój crossowy i kask :stuck_out_tongue:

Danielson napisał:

szkoda... a masz jakieś nowe plany np. cos z mechaniki ?? wiekszy gaźnik ? cylinder wiekszy ?


Gaźnik jak już napisał Courte ;P
A cylinder ? Nie chcę mi się sprowadzać z Niemiec za nie wiadomo jaką cenę ... nie chce tyle w niego pakować jak na 17/18 planuje inny kupić :P

Jasiu226 napisał:

Rudy zbiera kasę na strój crossowy i kask :P


To też ;) ale co jeszcze to dowiecie się dziś wieczorem najprawdopodobniej :)

Pewnie rower.

Może na drugie moto? :stuck_out_tongue:

na rower na 100% bo przecież mu się pokrzywił :lol: