Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Było GRRRRRRUBO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kdekarz małował skuter? Miał przecież srebrny.

Kowal, chyba Ci się coś pomyliło, kdekarz123 miał seryjnie czarny skuter tylko naklejki pozdzierał :stuck_out_tongue:

Ale była jazda na tym torze ;d

aaa, w avku wydawał się srebrny.

wy to macie troszkę kichę ja to 3 mieście mam fajnie bo pisze na forum , ze bede za za 10 min na pasię i zrególy pojawia się minimum 3 osoby , a jak z dniowym wyprzedzeniem to i 10 czy 15 :smiley:

Post Wrony daje motywację, aby pokazać na co nas stać xD

Skuterrek nie srebrny tylko tak wypucowałem (wtedy) bo jak się po takich torach jeździ to nawet magicznym sposobem u Rudego się napis YAMAHA pojawił xD ^^

  1. Wyciągałem gazior …


    Jeśli przepustowość gaźnika mierzy się tam gdzie wchodzi on do króćca to mam 28mm :stuck_out_tongue:

    2. Jak już się chwaliłem na shoucie … zrobiłem sobie trzymanie do telefonu :slight_smile:
    Fotki trzymania będą później - ale tu efekty mojej pracy:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZGVsWYivlOU
    Rewelacji nie ma bo to tylko 2.0mpx i do tego obraz cały wibruje ale jest gut :slight_smile:

    Pierwsze jechaliśmy z kumplem po Szympy ( ma konto na forum ), a potem jechaliśmy na nasz stuntplace :stuck_out_tongue:

co do wielkości gaźnika to mierzy się średnice przepustnicy :slight_smile:

Rudy masz strasznie krótkie przełożenia ta twoja DT idzie się zawachlować tymi biegami :slight_smile:

Masakra te biegi :confused: Z tego co słychać to powinna jechać z 50km/h xD

Hmm… biegi ?!
Jeżdżę oszczędnie … w niektórych momentach słychać jak go przeciągam.
Mam pewne podejrzenia że mam jeszcze blokadę jedną :slight_smile: Cieszę się bo trochę mi mało Decia jedzie :stuck_out_tongue:

a czym ten kolega jechał w niebieskiej kurtce?
tak z filmiku wygląda że mu nieźle to “coś” ciśnie też ;p

Chińskie 125cc 4t (orion)
To jest małe i lekkie a więc ciśnie.

Szympa ktoś Ci się pozwolił tu wypowiadać ? :smiley:
A tak serio to:

Identyk … to nie jego ale indentyczne :slight_smile:
Jak już kolega wspomniał - Chińskie 125 w 4T … Ale małe i lekkie :slight_smile:
Do 50-65 idziemy równiutko ( jak mojemu otwieram na max ) a potem go biore bo te 70 to jego max …
Już nie wspomnę że ja ważę 15-20kg więcej od niego a motor jakieś 50-70kg więcej :stuck_out_tongue:

RudY, jak patrze na twoje filmika to wcale tej dt nie ciśniesz :stuck_out_tongue: moj kolega to na każdym biegu jak zmienia to ma 10 k obrotów :smiley: :)) nagraj jakis filmik z vmax :smiley:

Nie cisne bo pali jak smok … chyba się remont szykuje ; (
Jeżdżę do 6k …

No ReKoRd trochę ta Dt pali.
Ja naleje około 5l a Rudy około 9l a obaj na tym zrobimy 100km.

Rudy zmień gaźnik na 21-24 to duzej roznicy nie poczujesz na mocy jakieś 3-5 koni a spalanie spadnie conajmniej o 2 litry :wink:

Nie no … jak z tobą szympa jeżdżę to koło 7-8 :stuck_out_tongue:
A KruczeK - kupisz mi gaźnik i króciec to mogę założyć :slight_smile:

wiesz jak chce się oszczedac to trzeba zainwestowac. bo jak jezdzisz do 6k obrtotow to ty nawet 20 koni nie uzywasz a i tak pali w huj.