Yamy DT 125 ~ DT HD YT

KruczeK napisał:

Fajne tereny :)


Ano jest tam gdzie pośmigać :)
I PODOBNO można tam jeździć normalnie bez przypału ale nie wiem na pewno :p

wrona napisał:

Trzeba powiedzieć że jak załączy się "turbo" ( nie pamiętam jak to się nazywało) to całkiem przyjemnie, ale spodziewałem się trochę większych fajerwerek


Rezo :)
Na moim gianelli rezo jest dużo większe, lepsze i mocniejsze :}

Wino napisał:

albo Ty jesteś duży albo ta dt jest w uj mała


No ze 185 mam więc ... :P

Kowal napisał:

DT nie jest duża. Przy yz 125 jak ją postawić to maluch.


No chyba twoja :D
DT: 2170 /830/1255 mm
YZ: 2139/827/1318 mm
Jest jakieś 7cm wyższa (siedzenie jest też bardziej na prosto, w DT jest wygięte w dół na środku mniejwięcej)

Może SM jest niższe właśnie

Bo SM to kupa :stuck_out_tongue:

Nie no szczerze mnie ciągnie mocno do SM :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7Nl2ZBo_TA

Łaaaa… uuuuu… eeeeee… : d

Przy okazji napiszę, że zabezpieczyłem i pomalowałem prawą stronę wahacza - plamki rdzy były i wyglądało brzydko ;{
Teraz jest jak nówka :slight_smile: Nawet widać na filmiku w pierwszej sekundzie :stuck_out_tongue:

A po kij po angielsku ?? :slight_smile:

Za taki dobry filmik to do krymianlu możesz pójść :smiley: 80 w zabudowanym?! to woła o pomstę do Nieba!

Tak to git film, fajnie zrobiony i fajnie ogólnie ta DeTa ciągnie do 120, ale potem to szlus :slight_smile:

wrona napisał:

A po kij po angielsku ?? :)


Chłopie będę sławny na całym świecie za ten filmik :PP

Dywersant napisał:

Za taki dobry filmik to do krymianlu możesz pójść :D


Właśnie się zastanawiałem czy coś mi mogą zrobić za taki filmik ? :p
W Anglii coś kiedyś czytałem w opisię jakiegoś filmiku, że może być przewalone - jak to w Polsce jest ?

Dywersant napisał:

fajnie ogólnie ta DeTa ciągnie do 120, ale potem to szlus :)


Co ty chcesz od tego silnika :p
Poza tym jak w opisię - na drogowych oponach myślę, że by 140 dobiło.

RudY napisał:

W Anglii coś kiedyś czytałem w opisię jakiegoś filmiku, że może być przewalone - jak to w Polsce jest ?



W PL jest gorzej, niż u Angoli :P U nas jak się przywali straż wiejska lub przypadkiem jakiś rozgarnięty Policjant, to mogą być problemy, jeżeli dojdą, że to ty :)

RudY napisał:

Co ty chcesz od tego silnika


Nic. Chwalę, a ty jeszcze narzekasz :P

Prawnie jest to możliwe że jeżeli wyczytają numer twojej tablicy, a tak to zapomnij, nawet w Uk nie chciało by im się doszukiwać najpierw po IP potem kto jechał na DT czy to dokładnie ta sama dt czy ty to kręciłeś czy ktoś ci przesłał itp itd … Zapomnij że ktoś do tego dojdzie, jedynie jak byś nie wiem nakręcił jak ostro przeginasz czyli 200 na 50-tce , gumy pomiędzy autami wyprzedzanie gdzie nie wolno itd i wtedy jak jest czytelna twoja tablica to wtedy może by ktoś ci zrobił wjazd na chate :slight_smile: