Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Raz już jeździłem ale teraz coś słabo ze śniegiem :{ By musiało naebać tak o !
_

…O…
…||…
…|…
…/…
…/…

TYLE ŚNIEGU NAEBAO ! :smiley:

kondzio94 napisał:

polatałby teraz po śniegu xD


RudY napisał:

ale teraz coś słabo ze śniegiem :{ By musiało naebać tak o !



HERETYCY !!

wrona napisał:

HERETYCY !!

a kto to takiżxD pierwszy raz takie słowo słysze hahah

Też mam takie formy i sprawdzają się kilka razy mi nogę już uratowały ;p

Dzisiaj jeździłem w nich i tak…

Nie dość, że mnie kur**a przy samym zakładaniu bierze :stuck_out_tongue:
Jakby klamry i paski były jakoś przesunięte względem siebie - nie wiem może się musi dopasować.
To jeszcze mnie lekko uciska tu i tam - też może się dopasuje.
Poza tym głupio się wrzuca bieg i hamuje na tył :stuck_out_tongue: Ale to wiadomo trzeba się przyzwyczaić

RudY napisał:

Nie dość, że mnie kur**a przy samym zakładaniu bierze :P
Jakby klamry i paski były jakoś przesunięte względem siebie - nie wiem może się musi dopasować.


Na tyle to powinno się dopasować, może źle ściągasz materiał, i dlatego jest krzywo ;)

RudY napisał:

To jeszcze mnie lekko uciska tu i tam - też może się dopasuje.


To zależy, gdzie cie uciska. Buty nie powinny cisnąć... To nie kask, że się dopasuje :/

RudY napisał:

Poza tym głupio się wrzuca bieg i hamuje na tył :P Ale to wiadomo trzeba się przyzwyczaić



Pare godzin pojeździsz, przyzwyczaisz się, to potem bez butów na moto nie wsiądziesz ;)

RudY napisał:

Dzisiaj jeździłem w nich i tak...

Nie dość, że mnie kur**a przy samym zakładaniu bierze :P
Jakby klamry i paski były jakoś przesunięte względem siebie - nie wiem może się musi dopasować.
To jeszcze mnie lekko uciska tu i tam - też może się dopasuje.
Poza tym głupio się wrzuca bieg i hamuje na tył :P Ale to wiadomo trzeba się przyzwyczaić



RudY piczko nie narzekaj :D

Bo dt akurat dobrze się jeździ bez butów, ale jak wsiadłem na yz to jazda nie jest możliwa w adidasach.

też na dt się średnio jeździło a butach a teraz na exc nie wyobrażam sobie jazdy bez butów :wink:

No jeszcze o jeden ząbek muszę dźwignąć wajche od biegów bo ciężko tam buta wcisnąć teraz … już chyba o 1 czy 2 dźwignąłem…

Poza tym muszę ściągnąć gumy z podnóżków bo na buty się jednak nie nadają bo się ślizga i nie ma takiego poczucia twardości :wink:

kupiłes szmelc nie buty :smiley: heheh

wrona napisał:

kupiłes szmelc nie buty



Kupił pancerniaki w teren, a nie buty drogowe(w których takich problemów nie ma), albo... faktycznie kupił szmaty :lol:

U mnie nie ma gum na podnóżkach, kolce się wbijają w adidasy i jest fajnie.

U mnie właśnie są jakieś przez co jak kiedyś ściągnąłem, żeby zobaczyć to kolce wyglądają jak nówki :slight_smile:

narzekanie narzekaniem, ale będziesz dziękował że je masz w podbramkowej sytuacji :wink: jak ci nogę uratują…

No tego jestem pewien :slight_smile:
Już w ogóle jakoś pewniej się nogę wystawia i stąpa na ziemieć jak trzeba się podeprzeć przy niepewnej sytuacji :slight_smile:

I jak, dalej cisną?

LóL nie jeżdże teraz to nie wiem :wink:
Poczekam na wiosne to napisze :slight_smile:

Heeeh :slight_smile:

Fota na moim przyszłym moto :smiley:


http://www.youtube.com/watch?v=x_s942GXLLw

Na dniach powinienem dostać wszystkie filmiki to coś sklecę na swój kanał :slight_smile:

DT się trochę podrachała no ale cóż :stuck_out_tongue: Bywa :slight_smile: Ciągnie znowu ale postanowiłem, że do sprzedaży ją jednak bardziej po oszczędzam :slight_smile:

A do butów się i przyzwyczaiłem i się dopasowały - jest już git :slight_smile:

DT idzie do żydaż

Te buty zachowują sztywność?