Yamy DT 125 ~ DT HD YT

A weź tą gumę powadź na teleskopach i zobacz czy jest tam tylko uszczelniacz czy także zgarniający, jak jest zgarniający to możesz je spokojnie zdjąć i nic się nie stanie

Nie wiem czemu ale DT mi się w ogóle nie podobaja jak dla mnie są za kwadratowe :stuck_out_tongue: Kierunki wielkie jak u STARA itp nie podoba mi się wygląd tego sprzęta silnikowo pewnie jest rewelacja no bo wiadomo marka mówi sama za siebie YAMAHA Pozdrawiam i gratuluje zakupu ;p

Mi najbardziej nie podoba się ta guma na amorach, zresztą jak cała reszta tego moto (joke :lol:)

Mocy na pewno jest pod dostatkiem, no cóż… trochę kwadratowa, ale jak jeździ :smiley: sam bym sobie taką sprawił gdybym mógł…

PS Zabijesz się na tym debilu :!:

Courte napisał:

i kupić skarpety ACERBIS


Kolejne wydatki ... wale to :P

Marian napisał:

i zobacz czy jest tam tylko uszczelniacz czy także zgarniający


Yyy... zaraz zobaczę :)

Courte napisał:

Jeśli mam być szczery to mi się z wyglądu nie podoba


Hokster napisał:

Nie wiem czemu ale DT mi się w ogóle nie podobaja jak dla mnie są za kwadratowe


Xarmac napisał:

trochę kwadratowa


Bo 2001r. :P Nowsze są dużo, dużo lepsiejsze :)
Ale 2004+ dla mnie odpadł od razu bo:
-Nie ma obrotomierza
-Nie ma kopki ( tylko electric sztarter )
-Brak termometru ( tylko światełko jak jest już ciepło, a za takie coś podziękuję )

Hokster napisał:

Kierunki wielkie jak u STARA


Fakt :] Ale będą zmieniane jak tylko te mi się połamią ( przy mnie za niedługo :P )

Xarmac napisał:

PS Zabijesz się na tym debilu :!:


:** :D

Nowy Post:
Ide zaraz spróbować jeszcze raz zamontować ten błotnik i zobacze te gumy ...

Mi się dt bardzo podoba :wink: Bo to nie jest skuter na miasto ze ma pieknie wyglądac :wink: To ma zapierniczac po terenie :slight_smile: A moc jest boska bo sam mialem kiedys okazje bujnac się taka :wink: A i jak zalozyles ten błotnik?
Pozdro Kondzio 94;))

wiadomo kwestia gustu ale Rudy został dodany do prawdziwych moich ziomali którzy latają na Enduro :* Kwestia jest taka kiedy spotykamy się nachlać xD

e tak gadacie… taka kwadratowa znów nie jest, w sumie to mi się bardzo podoba choć nie lobie sam takich właśnie starszych motorów które mają lampy kwadratowe itd.
ale to można załatwić, na przód jakąś lampę wsadzić ciekawą, zmienić kierunki na jakieś ładne z tyłu i przodu może też tlyką lampę inną albo biały klosz i już full wypas, i oczywiście tą gumę na amorach i aż ślinka leci, ew. jeszcze jakieś tuningowe liczniki :smiley:

Hokster napisał:

Rudy został dodany do prawdziwych moich ziomali którzy latają na Enduro :*


Oh, Hoksterku :}
Poza tym nie znasz mnie z RL ( charakter ) więc nie tak szybko :P

Hokster napisał:

Kwestia jest taka kiedy spotykamy się nachlać xD


Wskazówki dojazdu samochodem do Skierniewice
286 km – około 4 godz. 20 min <- wg. Google Maps :D
Więc mały problemik widzę :) Ale kiedyś MUSIMY polatać po torze :]

Mafioz napisał:

na przód jakąś lampę wsadzić ciekawą, zmienić kierunki na jakieś ładne z tyłu i przodu może też tlyką lampę inną


Dokładnie tak będzie zmieniane :P Lampa przód, lampa tył i kierunki :] Bo to 3 rzeczy mnie męczą najbardziej :p

Mafioz napisał:

i oczywiście tą gumę na amorach i aż ślinka leci, ew. jeszcze jakieś tuningowe liczniki


Gumy chyba nie mogę ściągnąć ale to się jutro ustali jak dam foty ... a liczników nie zmieńie bo mi się podobają i co najważniejsze są bardzo bardzo przejrzyste :) Na pierwszy rzut oka wszystko widać :)

Kondzio 94 napisał:

A i jak zalozyles ten błotnik?


Eaa ... tzn. jak na razie trzyma się na 3 śrubach ( są 4 ) bo 1-wszy właściciel to był kompletny #$%^* ( kolejny argument ) i nie wymierzył dobrze nowych dziur do wywiertania ( bo ten błotnik nie pasuje oryginalnie do DT, więc trzeba wywiertać 2 nowe dziurki ) i muszę poszerzyć trochę jedną z dziur ... Ale to jutro bo dziś już ciemno a zadania nie mam mało :[ Jutro zrobię ten błotnik to poklikam foty w dzień błotnika i tych gum ... ale chyba nie ma tam żadnego zgarniającego ... ale jeszcze dam foty to się zobaczy :)

Wpradzie on nie jest ładny stylistyczni, ale co z tego jak i tak RudY nie może za bardzo się nim po szosach lansować ze względu na Panów Policjantów (pozdrawiamy ;]), a w terenie to wiadomo, jak się usyfi to sam się ładnie okrąglasty zrobi xDD Z tego co mówi to niedługo będzie taki Mega Custom - połamane migacze xD

“Połamiećsz migacze debilu !”

Dobra … wczoraj nie zrobiłem błotnika z powodów takich tam :stuck_out_tongue:
Dopiero przed chwilą skończyłem … Moim zdaniem to to co tam zrobiłem to już prawie Custom :smiley: Powyginałem trochę tą blache na błotniku, rozwierciłem trochę dziurke i dałem 2 podkładki żeby błotnik był niżej i nie haczył o lampę :smiley: Jakoś się trzyma i … WYGL¡DA ZAJE*****E :smiley: Tak a’la SuperMoto ;}

Zdjęcia będą jutro bo brat potrzebował aparat na dziś …

To dobrze ze błotnik zalozyles :wink: Czekamy Na Foty :mrgreen:

Jak obiecałem tak zrobiłem - zdjęcia:




I tu taka niespodzianka :stuck_out_tongue:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xWvME98n_DA[/youtube]

POwiem ci, że myślałem że będzie to lepiej wyglądać…
Lepiej zainwestuj w jakiś ładny błotnik a te oba sprzedaj i nie będziesz musiał inwestować.

Tak fajniuuusio się wkręca xDDD

no wkręca się bardzo ładnie, czekamy na video w czasie jazdy onboard :smiley:

Na OnBoard nie mam za cholere pomysłu jak zrobić “trzymanke” na cyfrówke albo ewentualnie telefon :expressionless:
Więc proszę o jakieś pomysły … Jak mnie będzie satysfakcjonował to nie ma problemu nakręcić :]

Ja proponuje aparat/telefon powiesić na smyczy :slight_smile:
Ja kiedyś zeby jazde kręcić to zrobiłem mocowanie na lusterko. Wiecie z czegoś Z rolki po papierze toaletowym XD

Co do smyczy to przyszedł mi na myśl pewien pomysł :]
Ale to się jutro zobaczy jak się to spisuje … Bo w ręce trzymać odpada bo mam sprzęgło :smiley:

Aha … i proszę wytłumaczyć dokładnie jak zrobiłeś to “mocowanie” XD

Zakleiłem od spodu żeby telefon nie wyleciał. Wymierzyłem ile telefon musi wystawać z rolki, jezeli caly by wpadał to do srodka można włozyc trochę tego co było na rolce XD. Ja w tel miałem sznureczek u góry telefonu więc żeby telefon górą nie wypadał sznureczek na taśmę przytwierdziłem do rolki. następnie całość przykleiłem taśmą izolacyjną do ramienia lusterka zeby sobie szkła nie zasłaniać. Powiem Wam że zdało to swój egzamin :smiley:

To mógł wymyślić tylko Wino :smiley:

Jutro postaram się sprawdźić czy da radę tak jak myślę ;}
Jak da rade - to będzie V-Max test :smiley:

P.S. Zapomniałem powiedzieć że dziś było pierwsze stoopie :smiley: