Yamy DT 125 ~ DT HD YT

Przemas92, belgarda ma właśnie 34mm bodajze. a naklejka cudnie się prezentuje ;))

Naklejka ładna, a Scott’y jeszcze ładniejsze :slight_smile:

Google koszą :smiley: Daj fotkę siebie w kasku i googlach :**

Jasiu226 napisał:

Daj fotkę siebie w kasku i googlach :**

A co na tapete chcesz sobie ustawić?? :D

Przemas92 napisał:

Żeby 125 było należycie odrzywiane wymaga gaźnika 34mm


Kurde ... na paliwo nie narobie :P

Jasiu226 napisał:

Daj fotkę siebie w kasku i googlach :**


Nie mam foty w goglach :P

Dobra ... Foty z sesyjki zdjęciowej są już w tamtym poście ;)

P.S. Możecie pomyśleć, że mam podniete i tyle fot wale tylko przez to, że dziure wykopałem :P Ale to po prostu z nudów ;)

A mówiłeś, że zdjęcia robisz profeszynal aparatem a jak widzę to gorszym fonem od mojego ;s

Więc ocb ?

Jaki koks :stuck_out_tongue: jakoś ta lampa stopu krzywo siedzi :wink:

Rudy robi zdjęcia moim aparatem lub aparatem swojego brata, a te telefon jest mój.
zresztom było tłumaczone że to mój telefon bo nie miał swojego pod ręką

warn za spam dla nigera !!

Niger napisał:

A mówiłeś, że zdjęcia robisz profeszynal aparatem a jak widzę to gorszym fonem od mojego ;s


1. Nie mówiłem, że robię "profeszynal" aparatem,
2. Nie robię telefonem
3. Robię zwykłą cyfrówką ...

Dywersant napisał:

Jaki koks :-P


Ekhm, hym :D

Dywersant napisał:

jakoś ta lampa stopu krzywo siedzi ;-)


Lampa jest dobra ... tylny plastik jest trochę krzywy ;) Zwisa mi to generalnie :P

Poczyściłem trochę te górne posty :P Bo spam był, jak się patrzało :D

Nie no, widzę że dt się ładnie spisuje w lesię :smiley:

Straż Leśna nie ganiaż :smiley:

Jak na razie ani leśna ani policja :wink: Na szczęście się jeszcze nie spotkałem ani z tymi ani z tymi :slight_smile:

NOWY POST:
Elo, elo :stuck_out_tongue:
Jako, że cośtam z DT się działo to pomyślałem,że tłok ginie po woli śmiećrcią naturalną :slight_smile:
Trza się było w końcu wziąć za rozbiórke :stuck_out_tongue_winking_eye:
Pare fotek:









I teraz tak … niby wszystko OK, miałem kupić nowy tłok i założyć ale cycki no …
Po ściągnięciu cyla się okazało, że na wale jest parenaście ziarenek piasku więc podejrzewam, że w środku silnika też :{
DT raczej w tym tygodniu pojedzie do mechanika (kolegi) …
On mi to zrobi bo ja nie mam sił, ochoty i zdolności aby rozpoławiać czy nawet wyciągać silnik :cry:

Tyle …

:frowning: :frowning: :frowning: Byś powiedział z kim to rozbierałeś, może to przeoczyłem, bądź nie napisał Rudy ale na tym tłoku to nie jest normalny nagar, to jest tam sam piasek jak się tego dotknie.

Coś ty bez filtra powietrza jeździł? Jak tak można, To denko toka wygląda jak wypiaskowane. Rozpieraj rózb porta( kolega raczej ci zrobi) nowy tłok i popie*dalaj.

Przemas,właśnie wszystko ma filtr, wszystko, i on jest jeszcze schowany pod takim plastikiem że nie ma szans żeby się tam piach dostał, ale nie wiadomo co z nim robił poprzedni właściciel.

Szkoda moto bo gdyby nie ten piach to śmigało by jeszcze długo.

wydaje mi się ze taki silnik łatwej rozpołowić niż w skuterze :smiley: a ten piach to z kąd??

naleciał ci przy rozbieraniu??

RudY, ma własną rafinerię, i jak wyciągał ropę z rurociągu to trochę piachu nalecialo. xD

Wrona możliwe że coś tam naleciało minimalnie ale odkurzaliśmy silnik, ale na tym tłoku to jest stare, pomieszane z odrobiną nagaru, to musiało się długo zbierać.